یکشنبه 06 خرداد 1397
فرماندارگناوه: امکانات بهداشتی موجود جوابگوی این شهرستان نیست (کدخبر: 1221)
فرماندارگناوه: امکانات بهداشتی موجود جوابگوی این شهرستان نیست
فرماندار گناوه گفت: با وجود خدماتی که درقالب طرح تحول نظام سلامت دراین شهرستان صورت گرفته اما امکانات بهداشتی و درمانی موجود جوابگوی مردم این شهرستان نیست.
سیدعلی پاک نژاد افزود: اختصاص امکانات و تجهیزات به این شهرستان بویژه در زمینه بهداشتی و درمانی را تنها نباید براساس جمعیت موجود آن درنظر گرفت بلکه جمعیت میلیونی که در طول سال به این شهر وارد می شود نیز باید مدنظر قرار داد.
وی اظهارکرد: نیازها و مشکلات اساسی بخش بهداشت و درمان این شهرستان با همفکری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و مشاهده وضعیت کنونی جمع بندی شده است و به اطلاع وزیر بهداشت رسانده می شود.
فرماندار گناوه، تامین پزشکان متخصص موردنیاز، دستگاه ام آر آی و احداث یک کلینیک مجهز در شهر را بخشی از نیازهای مبرم این شهرستان عنوان کرد و گفت: با وجود اینکه 23 متخصص در شهرستان فعالیت دارند اما این تعداد جوابگوی جمعیت شهرستان و گردشگرانی که وارد این شهر می شوند نیست و باید در هررشته به دو پزشک افزایش یابد.
وی افزود: پرداخت نشدن حق الزحمه هزینه های پزشکان در طرح تحول نظام سلامت نیز موجب نگرانی آنان شده که امیدواریم این مشکل هرچه زودتر برطرف شود تا شاهد حضور پزشکان بیشتری دراین شهرستان باشیم.
   1395/9/2 08:54        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )