چهارشنبه 04 بهمن 1396
دیوار سنگ نوردی در گناوه افتتاح شد
دیوار سنگ نوردی در گناوه افتتاح شد
رئیس هیات کوهنوردی استان بوشهر در این آیین گفت: برای ایجاد دیوار سنگ نوردی شهر گناوه با 72 مترمربع مساحت، 400 میلیون ریال از محل اعتبار اداره کل ورزش وجوانان استان و کمکهای مردمی هزینه شده است.
غلامرضا مریدیان افزود: نمای دیوار براساس مسابقات جهانی 2016 ایتالیا طراحی شده و این شهرستان می تواند میزبان رقابت های کشوری باشد.
وی گفت: یکی از نیازهای ورزشی شهرستان گناوه نصب دیوار سنگ نوردی بود که با تلاش و پیگیری های فراوان انتظار دیرینه علاقمندان به این رشته محقق شد.
وی اظهارکرد: این شهرستان قابلیت ها و استعدادهای شگرفی در عرصه ورزش دارد و تاکنون ورزشکاران زیادی از جمله معلولان و جانبازان در رقابت های جهانی مقام های ممتازی بدست آورده اند.
فرماندار گناوه گفت: ورزشکاران این شهرستان در عرصه رقابت های جهانی و کشوری به افتخارات مهم نایل شدند و شایسته بهترین خدمات هستند.
سیدعلی پاک نژاد افزود: دولت نگاه خاصی به ورزش این شهرستان داشته و در سال گذشته در زمینه بودجه در اولویت قرار گرفت و امسال نیز اعتبارات بیشتری لحاظ خواهد شد.
وی از حضور پرشور ورزشکاران در انتخابات 29 اردیبهشت تقدیر کرد و گفت: مردم در انتخابات مسیر عقلانیت را که در سال 92 شاهد آن بودیم ادامه دادند و در این ارتباط ورزشکاران دین خود را ادا کردند.
رئیس اداره ورزش وجوانان گناوه گفت: هیات کوهنوردی این شهرستان از هیات های فعال در کشور است که در چندسال اخیر توانسته به قله های مهم در داخل و دیگر کشورها صعود کنند.
رحمان عمای افزود: باتوجه به اینکه رشته سنگ نوردی، ورزشی مفرح، شاد و هیجانی است و در این شهرستان علاقه مندان زیادی دارد، این دیوار ایجاد شده است.

   1396/3/16 11:43        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :