یکشنبه 03 تیر 1397
فرماندار گناوه: توانمندسازی و اشتغال باهدف کسب درآمد خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد یکی از مهم‌ترین سرفصل‌های این نهاد است (کدخبر: 1370)
فرماندار گناوه:  توانمندسازی و اشتغال باهدف کسب درآمد خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد یکی از مهم‌ترین سرفصل‌های این نهاد است
سید علی پاک نژاد در بازدید از طرح اشتغالزایی کمیته امداد به مناسبت هفته دولت افزود: توانمندسازی و اشتغال باهدف کسب درآمد خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد یکی از مهم‌ترین سرفصل‌های این نهاد است که دراین ارتباط گام های خوبی درسطح این شهرستان برداشته شده است.
مدیر کمیته امدادامام خمینی (ره) گناوه در ادامه افزود: مددجویانی که از تسهیلات اشتغال زایی بهره می برند برای آنان کلاس های آموزشی مهارتی برگزار می شود که پس از گذراندن این دوره ها به صورت کاریابی و با پرداخت تسهیلات صاحب شغل می شوند.
وی گفت: امسال 200 طرح اشتغال زایی سهیمه شهرستان تعلق گرفته و باید اجرا شود که از این مجموع از ابتدای سال تاکنون 25 طرح انجام شده است.
مدیر کمیته امدادامام خمینی (ره) گناوه گفت: اعتباراتی که امسال برای طرح های اشتغال زایی اختصاص یافته در طول سال افزایش چشمگیری خواهد یافت.
شمس الدینی اظهارکرد: در راستای طرح های اشتغال زایی 15 دستگاه خودرو زامیاد نیز از محل اعتبارات صندوق کارآفرینی در دولت تدبیر وامید به این شهرستان اختصاص و تحویل متقاضیان خواهد شد.
وی یادآورشد: کمیته امداد(ره) این شهرستان به 3200 خانوار مددجو خدمات ارایه می دهد.
در پایان در این بازدید کارگران شاغل مسایل و مشکلات خود را با فرماندار مطرح که ایشان قول همکاری و پیگیری آنان را داد.   1396/6/8 13:16        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )