یکشنبه 03 تیر 1397
فرماندار گناوه : آموزش فنی و حرفه ای باید در تمامی رشته های صنفی، مشاغل آزاد و اداری فعال باشد (کدخبر: 1372)
فرماندار گناوه : آموزش فنی و حرفه ای باید در تمامی رشته های صنفی، مشاغل آزاد و اداری فعال باشد سیدعلی پاک نژاد در آیین بهسازی و تجهیز کارگاههای آموزشی فنی و حرفه ای ضمن تقدیر از زحمات آقای حقیقی رئیس فنی و حرفه ای در جهت تعامل و همراه بودن ایشان با فرمانداری و مجموعه شورای اداری عنوان کردند آموزش ها باید در تمامی رسته های صنفی ، مشاغل آزاد و اداری انجام گیرد تا جامعه ای پویا و با درایت برای پیشرفت به جلو شکل بگیرد.

وی افزود با توجه به موقعیت مناسب گردشگری در شهرستان گناوه باید آموزش های مختلفی در زمینه هتلداری داشته باشیم تا بتوانیم بخوبی فرهنگ اصیل و ناب گناوه را به مسافران انتقال دهیم.
فرماندار گناوه عنوان کردند که گناوه قلب نفت و گاز استان است و حدود ۷ خط لوله انتقال نفت را به سایر نقاط انجام میدهد اما با توجه به این معضل و مشکل هنوز هم در بحث آلایندگی به خواسته و حق خود نرسیدیم و از نطر اشتغال حال و روز خوبی نداریم.
رئیس ستاد هفته دولت گفتند که گناوه در زمینه تخصیص سهمیه وام های اشتغالزایی مورد توجه جدی قرار نگرفته است و امید است این موضوع بطور ویژه به شهرستان اختصاص یابد . ایشان در پایان افزودند که میزان اعتبارات فنی و حرفه در سال قبل ۳۰۰ میلیون تومان بوده که امسال هم مبلغ قابل توجهی به این بحث اختصاص داده شده است.

   1396/6/8 15:27        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )