یکشنبه 03 تیر 1397
طرح گاز رسانی در روستای چاهبردی افتتاح شد (کدخبر: 1377)
طرح گاز رسانی در روستای چاهبردی افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ فرماندار گناوه در آیین افتتاح این طرح در روستای چاهبردی گفت: برای اجرای این طرح ۱۷ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال هزینه و ۳۲ کیلومتر شبکه گاز اجرا شده است.
ایشان افزودند: با گازرسانی به چهار روستای بهمنیاری شرقی، غربی، اسلام آباد و چاهبردی در مجموع تاکنون ۲۶ روستای بالای ۲۰ خانوار شهرستان گناوه از شبکه گاز رسانی برخوردار شدند. همچنین در سه روستای شول ،کلر ، کمالی پروژه در حال اجرا شدن هست و انشاءالله بزودی روستای قلعه حیدر هم از نعمت برخوردار خواهد شد . انشاءالله با روی کار آمدن دولت دوازدهم شاهد پیشرفت بیشتر روستاها در حوزه عمرانی خواهیم بود .
همچنین به همین مناسبت عملیات اجرایی خانه بهداشت روستاهای عباسی و چاهبردی از توابع بخش مرکزی در آیینی آغاز شد.
سید علی پاک نژاد گفت: به همت دولت تدبیر و امید در هفته دولت امسال احداث ۶ خانه بهداشت در روستاهای این شهرستان با اعتبار ۹ میلیارد ریال آغاز شده که چهار روستا در بخش ریگ و ۲ روستا در بخش مرکزی گناوه است. و در چشم انداز روبرو و طرح جامعه سلامت انشاءالله تا سال ۱۴۰۰ تمامی روستاهای ما دارای خانه بهداشت خواهند بود
طرح خیابان امام علی (ع) روستای محمدصالحی بخش مرکزی گناوه به طول ۴۰۰ متر و با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از دیگر طرح های افتتاحی شهرستان در چهارمین روز از بزرگداشت هفته دولت بود.

   1396/6/10 13:33        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )