دوشنبه 30 بهمن 1396
طرح گاز رسانی در روستای چاهبردی افتتاح شد
طرح گاز رسانی در روستای چاهبردی افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ فرماندار گناوه در آیین افتتاح این طرح در روستای چاهبردی گفت: برای اجرای این طرح ۱۷ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال هزینه و ۳۲ کیلومتر شبکه گاز اجرا شده است.
ایشان افزودند: با گازرسانی به چهار روستای بهمنیاری شرقی، غربی، اسلام آباد و چاهبردی در مجموع تاکنون ۲۶ روستای بالای ۲۰ خانوار شهرستان گناوه از شبکه گاز رسانی برخوردار شدند. همچنین در سه روستای شول ،کلر ، کمالی پروژه در حال اجرا شدن هست و انشاءالله بزودی روستای قلعه حیدر هم از نعمت برخوردار خواهد شد . انشاءالله با روی کار آمدن دولت دوازدهم شاهد پیشرفت بیشتر روستاها در حوزه عمرانی خواهیم بود .
همچنین به همین مناسبت عملیات اجرایی خانه بهداشت روستاهای عباسی و چاهبردی از توابع بخش مرکزی در آیینی آغاز شد.
سید علی پاک نژاد گفت: به همت دولت تدبیر و امید در هفته دولت امسال احداث ۶ خانه بهداشت در روستاهای این شهرستان با اعتبار ۹ میلیارد ریال آغاز شده که چهار روستا در بخش ریگ و ۲ روستا در بخش مرکزی گناوه است. و در چشم انداز روبرو و طرح جامعه سلامت انشاءالله تا سال ۱۴۰۰ تمامی روستاهای ما دارای خانه بهداشت خواهند بود
طرح خیابان امام علی (ع) روستای محمدصالحی بخش مرکزی گناوه به طول ۴۰۰ متر و با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از دیگر طرح های افتتاحی شهرستان در چهارمین روز از بزرگداشت هفته دولت بود.

   1396/6/10 13:33        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :