دوشنبه 28 آبان 1397
فرماندار گناوه: گاز رسانی به حدود 100 درصد از روستاها و شهرهای گناوه و ریگ انجام شده است (کدخبر: 1381)
فرماندار گناوه: گاز رسانی به حدود 100 درصد از روستاها و شهرهای گناوه و ریگ انجام شده است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه سیدعلی پاک نژاد در نشست خبری با خبرنگاران بمناسبت هفته دولت افزود: راه گناوه - میشان ، گناوه گوره - گچساران، گناوه- دیلم ، بندر ریگ - گناوه و جاده دسترسی ساحلی گناوه به ۳ روستای گردشگری از طرح هایی است که به توسعه و رونق این شهرستان بخصوص تجاری و گردشگری کمک شایانی می کند.
وی اظهارکرد: جاده گناوه به میشان که این شهرستان را به استان فارس اتصال می کند و جاده گناوه گوره به گچساران در حال احداث و جاده گناوه به دیلم به مراحل پایانی رسیده و تنها ۴ کیلومتر آن بدلیل داشتن معارض باقی مانده که امیدواریم با همکاری مردم هرچه زودتر این قطعه نیز تکمیل و ۵ کیلومتر جاده ساحلی ریگ به گناوه نیز انجام شده است.
وی گفت: روشنایی قطعه میدان امام علی (ع) تا روستای مال قاید و تعریض میدان امام علی (ع) تا بسیج ، استخر دانش آموزی، مرکز رفاهی فرهنگیان، سالن اجتماعات آموزش وپرورش به همت خیر ، پل ورودی شهر، پل خور گردشگری ، خیابان حرم تا حرم و احداث ۱۱ خانه برای پزشکان و ۶ خانه بهداشت روستایی از عمده طرح هایی است که امسال اجرایی و عمده آنان به بهره برداری خواهد رسید.
پاک نژاد ، گازرسانی به حدود ۱۰۰ درصد از روستاها و شهرهای گناوه و ریگ را از دیگر دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید عنوان کرد و افزود: درحالیکه تا قبل از سال ۹۲ تنها ۲۷ کیلومتر شبکه گازرسانی در این شهرستان شده بود از سال ۹۲ تاکنون ۲۵۰ کیلومتر در روستاها و ۲۰۰ کیلومتر در شهرهای گناوه وریگ شبکه گذاری شده است.
فرماندار گناوه با بیان اینکه اعتبارات امسال این شهرستان با افزایش ۲ برابری نسبت به سال قبل از ۳۷۰ میلیارد ریال به ۷۰۰ میلیارد ریال افزایش یافته است، گفت: در بودجه تصویبی امسال این شهرستان مطالبه های مردمی که حاصل نشست های هم اندیشی با استانداربوشهر بوده درنظر گرفته شد.
وی گفت: در هفته دولت امسال ۵۰ طرح با اعتبار ۶۰۰ میلیارد ریال در این شهرستان افتتاح و اجرایی شد.
این نشست در قالب گشت دریایی در کشتی تفریحی برگزار و تعدادی از مسئولان و خانواده های آنان حضور داشتند.

 

   1396/6/11 08:53        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )