چهارشنبه 02 آبان 1397
فرماندار گناوه : باید امکانات لازم جهت شکوفایی استعداد ها و پتانسیل های شناخته شده ورزشی را فراهم کرد . (کدخبر: 1382)
فرماندار گناوه : باید امکانات لازم جهت شکوفایی استعداد ها و پتانسیل های شناخته شده ورزشی را فراهم کرد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ استقبال از قهرمانان و مدال آوران تیم دوومیدانی نابینایان و کم‌بینایان استان در مجتمع فرهنگی هنری خلیج فارس گناوه برگزار شد.
سید علی پاک نژاد ، فرماندار گناوه در این مراسم گفت : ما امروز به وجود شما ورزشکاران که به عنوان نماینده کشور جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جهانی حضور یافته و در بالاترین سطح رقابت ها و مسابقات افتخارآفرینی می کنید بر خود می بالیم و این افتخاری برای مردم این شهرستان است.
پاک نژاد گفت:  با پشتکار و و تلاشی که در وجود شما است امیدواریم که ورزشکاران جوان و نوجوان از شما درس بگیرند وروزی شاهد گسترش بیشتر این رشته ورزشی که از رشته های مادر در ورزش است باشیم.
وی افزود :با توجه به اینکه شهرستان گناوه از قطب های ورزش استان محسوب می شود باید امکانات جهت شکوفایی استعداد ها و پتانسیل های شناخته شده  ورزشی فراهم کرد تا ورزشکاران ما در کشور و جهان افتخار آفرینی کنند که این افتخار آفرینی باعث افتخار و سربلندی برای همه است
رئیس هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان استان بوشهرگفت: در این دور مسابقات  نزدیک به ۱۹ کشور مختلف و باشگاه معتبر جهانی حضور داشتند .
محمد رضا ابراهیم زاده گفت :  ۱۲مدال طلا ،۱۲ نقره و ۷ برنز و جمعا ۳۱ مدال  و کسب پنج ورودی به مسابقات پاراآسیایی جاکارتا از عناوین کسب شده تیم در این مسابقات بود.
همچنین در این مراسم رئیس اداره ورزش و جوانان گناوه با تبریک به این قهرمانان از همه کسانی که با این اداره همکاری کردند تقدیر و تشکر کرد.

 

   1396/6/13 12:22        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )