چهارشنبه 02 آبان 1397
فرماندارگناوه: اتحاد وهمدلی رمز موفقیت نظام در دفاع مقدس بود (کدخبر: 1385)
فرماندارگناوه: اتحاد وهمدلی رمز موفقیت نظام در دفاع مقدس بود سیدعلی پاک نژاد  در نشست هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس در سپاه این شهرستان افزود: در دوران دفاع مقدس، رزمندگان برای شهید شدن از هم سبقت می گرفتند تا کشور از گزند دشمنان تا دندان مسلح محفوظ و با اقتدار بماند.
وی گفت: ارزش ها و دستاوردهای جنگ تحمیلی در هفته دفاع مقدس بخوبی برای جامعه از جمله دانش آموزان در مدارس بازگو شود.
فرماندارگناوه با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس تقارن با ماه محرم و بازگشایی مدارس دارد، افزود: برنامه های این هفته باید مردمی و متناسب با ماه محرم برگزار شود.
وی بیان کرد: دفاع مقدس به هیچ جناح و فکری تعلق ندارد و برنامه های این هفته بدور از هرگونه رنگ و بوی سیاسی اجرا تا زمینه حضور هرچه بیشتر مردم فراهم شود تا وحدت وهمدلی که از نیاز اصلی کشور است بیش از پیش مستحکم تر شود.
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه گفت: امسال درحالی بزرگداشت هفته دفاع مقدس را آغاز می کنیم که مصادف با ایام سوگواری محرم و سالار و سرور شهیدان است و باید برنامه های این هفته با همت و تلاش مضاعف و همکاری دیگر دستگاهها باشکوه برگزار شود.
سرهنگ یاسین اکبا افزود: همه ما وظیفه داریم ارزش و موهبتی که در طول دوران دفاع مقدس تحت لوای رهبری و حماسه های رزمندگان بدست آمد به نسل آینده ترویج و بازنشر دهیم.
وی بیان کرد: باتوجه به اینکه امسال هفته دفاع مقدس تقارن با ایام ماه محرم دارد تلاش شده تا برنامه های پیش بینی شده متناسب با این ماه و با کیفیت برگزار شود.
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه گفت: درسالی که به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده وظیفه داریم با تاسی از فرهنگ علوی و فاطمی و الگوپذیری از امام حسین (ع) در جهت اعتلای انقلاب اسلامی گام های جدی و عملی برداریم.
هفته دفاع مقدس از 31 شهریور ماه همزمان با آغاز جنگ تحمیلی در سال 1359 شروع می شود.
   1396/6/26 13:59        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )