دوشنبه 28 آبان 1397
فرماندار گناوه: خود اتکایی و شجاعت از مهمترین مشخصه های یک سرباز در دوران مقدس سربازی است (کدخبر: 1393)
فرماندار گناوه: خود اتکایی و شجاعت از مهمترین مشخصه های یک سرباز در دوران مقدس سربازی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه؛ طی مراسمی از سربازان نمونه نظامی و انتظامی تجلیل بعمل آمد .

فرماندار گناوه در این مراسم با اشاره به وجود جامعه ایمن و پایدار امروزی که برگرفته از رشادت های سربازان و مسئولان نظامی انقلاب اسلامی است عنوان کردند: نیروی انسانی جوان برای هر کشوری یک ثروت محسوب میشود که همیشه در معرض تهدیدات نظامی و انتظامی قرار دارد. هر چه دوران سربازی کیفی تر و عمیق تر طی شود از نیرو و انرژی جوان ایرانی در جهت ایجاد حرکت جهادی عظیم بمراتب بهتر استفاده می شود .
وی افزود: موضوع سرباز و سربازی بواسطه ارتباط مستقیم با بخش قابل توجهی از نیروی انسانی جوان در کشور و ظرفیت های فراوان و مختلف آن از مهم ترین موضوعاتی است که احتیاج به فرهنگ سازی و تولید گفتمان دارد .
سید علی پاک نژاد تقویت خود اتکایی و شجاعت ، آگاهی از استعدادها و توانایی های شخصی روحی و جسمی ، افزایش قدرت عمل ، تجربه زندگی مستقل ، نظم پذیری ، قانون پذیری ، کمک به همنوعان‌ ، ارتباط با دیگران و بیدار نمودن روحیه جوانمردی را از مهمترین نکات مثبت دوران سربازی برشمردند . ایشان همچنین با اشاره به جنبه های منفی سربازی از جمله عدم استفاده کارآمد از نیروی وظیفه بر اساس تخصص و همچنین تخریب ذهنیت جوان ها نسبت به نیروهای مسلح خواستار احترام بیشتری به شخصیت و ارزش سرباز در زمینه های مختلف شدند . در پایان مراسم برسم یادبود هدایایی به سربازان نمونه نیروهای نظامی و انتظامی توسط فرماندار و فرمانده سپاه انصارالحسین شهرستان اعطا شد .به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه طی مراسمی از سربازان نمونه نظامی و انتظامی تجلیل بعمل آمد . فرماندار گناوه در این مراسم با اشاره به وجود جامعه ایمن و پایدار امروزی که برگرفته از رشادت های سربازان و مسئولان نظامی انقلاب اسلامی است عنوان کردند نیروی انسانی جوان برای هر کشوری یک ثروت محسوب میشود که همیشه در معرض تهدیدات نظامی و انتظامی قرار دارد. هر چه دوران سربازی کیفی تر و عمیق تر طی شود از نیرو و انرژی جوان ایرانی در جهت ایجاد حرکت جهادی عظیم بمراتب بهتر استفاده می شود .
وی افزود موضوع سرباز و سربازی بواسطه ارتباط مستقیم با بخش قابل توجهی از نیروی انسانی جوان در کشور و ظرفیت های فراوان و مختلف آن از مهم ترین موضوعاتی است که احتیاج به فرهنگ سازی و تولید گفتمان دارد .
سید علی پاک نژاد تقویت خود اتکایی و شجاعت ، آگاهی از استعدادها و توانایی های شخصی روحی و جسمی ، افزایش قدرت عمل ، تجربه زندگی مستقل ، نظم پذیری ، قانون پذیری ، کمک به همنوعان‌ ، ارتباط با دیگران و بیدار نمودن روحیه جوانمردی را از مهمترین نکات مثبت دوران سربازی برشمردند . ایشان همچنین با اشاره به جنبه های منفی سربازی از جمله عدم استفاده کارآمد از نیروی وظیفه بر اساس تخصص و همچنین تخریب ذهنیت جوان ها نسبت به نیروهای مسلح خواستار احترام بیشتری به شخصیت و ارزش سرباز در زمینه های مختلف شدند . در پایان مراسم برسم یادبود هدایایی به سربازان نمونه نیروهای نظامی و انتظامی توسط فرماندار و فرمانده سپاه انصارالحسین شهرستان اعطا شد .

 

   1396/7/2 11:07        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )