چهارشنبه 02 آبان 1397
سردار رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر ، سرهنگ اکبا فرمانده سپاه شهرستان و هیئت همراه با فرماندار گناوه دیدار کردند . (کدخبر: 1409)
سردار رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر ، سرهنگ اکبا فرمانده سپاه شهرستان و هیئت همراه با فرماندار گناوه دیدار کردند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه، سردار رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر ، سرهنگ اکبا فرمانده سپاه شهرستان و هیئت همراه با فرماندار گناوه دیدار کردند .
در این نشست صمیمی سردار رزمجو عنوان کردند در سایه ی چتر امنیت نظام کارهای عمرانی و رونق مناطق مختلف استان شتاب می یابد چرا که همکاری و تعامل خوبی بین مجموعه سپاه استان و شهرستانها با مسولان و شورای تامین برقرار است .
گناوه از شهرستانهای مهم استان می باشد و جایگاه خاصی در منطقه دارد.
فرماندار گناوه نیز گفتند سپاه نهادی مقدس است و همه مردم با افتخار خودرا از سپاه می دانند.
ترامپ از عملکرد سپاه بخاطر حفاظت از انقلاب و دفاع از حقوق مردم و ازبین بردن گروه تروریستی داعش عصبانی است و در سخنانش این عصبانیت مشهود بود .
سخنان نسنجیده ترامپ که موجب ایجاد وحدت و اتحاد در بین ملت ایران شد را به فال نیک میگیریم و این ثمره اعجاز انقلاب اسلامی است وقتی که دشمنان درصدد کشیدن نقشه شومی برای این سرزمین هستند اتفاق پیش می افتد که به سبب آن مردم همدل و همزبان می شوند .
وجود یک شورای تامین خیلی خوب و هماهنگ در شهرستان ثمره تعامل و همکاری خوب مسئولان میباشد که از جناب سرهنگ اکبا و جناب سرهنگ فخری که به نوعی زمینه ساز این همدلی شده اند تقدیر و تشکر میکنم .


   1396/7/25 06:14        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )