چهارشنبه 02 آبان 1397
فرماندار گناوه: در دوره چهارساله دولت یازدهم 200 میلیارد ریال اعتبار برای ورزش این شهرستان اختصاص یافت (کدخبر: 1412)
فرماندار گناوه: در دوره چهارساله دولت یازدهم 200 میلیارد ریال اعتبار برای ورزش این شهرستان اختصاص یافت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری کلنگ زنی عملیات احداث سالن ورزشی چندمنظوره بانوان بندرگناوه باحضور مشاور وزیر ورزش، معاون استاندار بوشهر، نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ، مدیرکل ورزش و جوانان ، فرماندار و امام جمعه گناوه و سایر مسئولین و ورزشکاران زن و مرد انجام گرفت .
فرماندار گناوه در مراسم کلنگ زنی سالانه ۱۵۰۰ نفری بانوان گناوه گفت: مجموعه ورزشی بانوان گناوه به همت وزارت نفت و تلاش های حاج آقا خدری نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی امروز کلنگ زنی شد.
پاک نژاد افزود: بحث های در مورد زمین این پروژه وجود داشت که اداره کل مسکن و شهرسازی، شهرداری و شورای شهر تلاش و همکاری کردند تا این زمین برای این پروژه شناسایی و انتخاب شود.
وی بیان داشت: در طرح اولیه یک سالن معمولی مورد نظر بود ولی با نامه نگاری هایی که با اداره کل ورزش و جوانان استان داشتیم این سالن را به یک سالن چند منظوره ۱۵۰۰ نفری افزایش دادیم.
فرمانداری گناوه تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید حدود ۲۰ میلیارد تومان تاکنون برای تکمیل پروژه های ورزشی مانند خوابگاه ورزشکاران، ورزشگاه شماره ۲ و سالن چند منظوره چهار روستایی تزریق کرده ایم.
ایشان بیان داشت: در بخش ورزش آموزش و پرورش نیز استخر دانش آموزی و سالن چند منظوره بانوان را در دستور کار قرار داده‌ایم. سید علی پاک نژاد یادآور شد: گناوه در رشته دومیدانی بسیار مستعد و تواناست و یکی از رشته‌هایی است که مقام ها و افتخارات فراوانی در سطح بین المللی و کشوری برای شهرستان کسب کرده‌اند به همین منظور است که ساخته پیست تارتان را در ورزشگاه شماره دو داریم و امیدواریم که به همت مسئولین ذیربط بتوانیم هرچه سریعتر به این مهم دست پیدا کنیم
امام جمعه گناوه نیز گفت: یکی از دغدغه های مسئولان استان بوشهر و این شهرستان باتوجه به ظرفیت و قابلیت ها و جوانان مستعد، بحث فضاها و اماکن ورزشی است.
حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی افزود: باتوجه به اینکه توسعه فضاهای ورزشی نقشی مهم در تضمین سلامت جامعه و کاهش آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی ایفا می کند، آغاز عملیات اجرایی سالن ورزشی چندمنظوره بانوان دراین زمینه اثرگذار است.
سالن ورزشی چندمنظوره بانوان گناوه باحضور مشاور وزیر ورزش و جوانان و نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی با اعتبار ۴۵ میلیاردریال در زمینی به مساحت هشت هزارمترمربع به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش اجرایی شد.
مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان: تا پایان سال خوابگاه ورزشکاران که برای ورزش گناوه بسیار مهم و تأثیرگذار است را افتتاح خواهیم کرد همچنین پروژه ساخت چمن مصنوعی شماره ۲ را نیز آغاز می‌کنیم دوست داشتیم چمن ورزشگاه به صورت طبیعی ساخته شود ولی با توجه به وضعیت کم آبی در استان چاره ای جز چمن مصنوعی وجود ندارد.
ایشان بیان داشت: تا قبل از سال ۹۲ و دولت تدبیر و امید فضای ورزشی در سطح استان ۶۴۰ هزار متر مربع بوده ولی در حال حاضر فضاهای ورزشی به یک میلیون و ۱۰۰ هزار متر مربع افزایش پیدا کرده است.
   1396/8/1 06:49        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )