چهارشنبه 02 آبان 1397
فرماندار گناوه : اماکن و فضاهای ورزشی گناوه توسعه می یابد . (کدخبر: 1415)
فرماندار گناوه : اماکن و فضاهای ورزشی گناوه توسعه می یابد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، آیین افتتاح چهارمین المپیاد ورزشی درون مدرسه در هفته تربیت بدنی برگزار شد.

فرماندار گناوه : چهارمین دوره المپیاد ورزشی مدارس مصادف شده با هفته تربیت بدنی و خوشبختانه از سوی دولت تدبیر و امید هدایای خوبی به ورزش شهرستان اهدا شده است که بارزترین آن کلنگ زنی سالن چند منظوره بانوان گناوه است.

وی افزود: المپیاد ورزشی در رشته های بسیار مهیج و خوبی برگزار می شود و باعث شور و نشاط دانش آموزان است.

پاک نژاد بیان داشت: ورزش پیام‌آور تندرستی شور و انگیزه است و اگر بخواهیم جامعه سالم و شادابی داشته باشیم باید روبه ورزش‌های همگانی بیاوریم و همه دست در دست هم برای ترویج ورزش در سطح شهرستان تلاش کنیم.

فرماندار گناوه تصریح کرد: مردم گناوه لایق بهترین ها هستند و در زمینه های ورزشی و همچنین در ساخت اماکن و فضاهای ورزشی تمام تلاش خود را انجام داده و خواهیم داد چراکه شهر گناوه در رشته‌های مختلف ورزشی دارای استعداد های فراوان است و باید قدر این استعدادها دانسته شود.

مدیر آموزش و پرورش : به همت وزارت آموزش و پرورش سالانه بیش از ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار دانش آموز و معلم ورزش در اوقات فراغت به صورت مسابقات بین کلاسی و رقابت‌های مختلف درون کلاسی و بین پایه ای در یک دوره زمانی مشخص با توجه به امکانات مدرسه و ویژگی های اقلیمی منطقه به ورزش می پردازند.

وی افزود: ۱۸ هزار دانش آموز در سطح شهرستان در ۱۱۷ مدرسه دولتی و غیر دولتی در حال تحصیل هستند که حدود ۱۲ هزار نفر از این دانش آموزان در این المپیاد ورزشی فعالیت دارند.

احمدی بیان داشت: المپیاد ورزشی درون مدرسه که با مشارکت حداکثری دانش آموزان در سطح مدارس انجام می پذیرد، می‌تواند عامل مهمی در کشف، رشد و شکوفایی استعدادهای ورزشی باشد.

وی تصریح کرد: المپیاد ورزشی در رشته‌های فوتبال، والیبال، هندبال، شطرنج، تنیس روی میز، طناب زنی، طناب کشی، دو میدانی و بازی های بومی و محلی در سه مقطع تحصیلی برگزار می شود.

مدیر آموزش و پرورش گناوه یادآور شد: جای خوشحالی و خوشبینی است که مسئولین شهر به‌ویژه فرماندار و بخشدار مرکزی و دیگر مسئولین با شور و شوق در المپیادهای ورزشی حضور می‌یابند و باعث شادی و شور بیشتر دانش آموزان می‌شوند و ما انتظار حضور اولیای دانش آموزان را در این برنامه‌ها داریم چرا که باعث رغبت و انگیزه در دانش آموزان می‌شود.
   1396/8/2 08:02        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )