پنجشنبه 22 آذر 1397
بخشدار مرکزی :مردم روستاها در نشست های هم اندیشی مطالبات و خواسته های خود را شفاف و راحت بیان می کنند و مسئولان هم پاسخگو هستند (کدخبر: 1419)
بخشدار مرکزی :مردم روستاها در نشست های هم اندیشی مطالبات و خواسته های خود را شفاف و راحت بیان می کنند و مسئولان هم پاسخگو هستند

سرهنگ اکبا در نشست هم اندیشی مسئولان با مردم روستای قلعه حیدر در قالب اردوی جهادی حوزه مقاومت بسیج کارمندی کربلا افزودند بر حسب وظیفه همه روسای نهادهای جمهوری اسلامی باید به مردم پاسخگو باشند با ایجاد همدلی لازم در نشست های هم اندیشی شهری و روستایی شرکت کنند .
ایشان همچنین با توجه به امنیت موجود در روستا عنوان کردند که با تاکید رئیس شورای اسلامی روستا ما تعداد گشت های امنیتی خود را ماهانه بیشتر کردیم انشاءالله بتوانیم بکمک نیروی انتظامی امنیت پایداری در منطقه ایجاد کنیم و صادقانه به این مردم شایسته خدمت کنیم .
فرمانده سپاه انصارالحسین شهرستان در خصوص جاده دیلم گناوه بعنوان یک طرح ملی و حیاتی منطقه عنوان کردند مردم باید مطالبات خود را از مبادی قانونی مطالبه کنند و نمی توان این پروژه ملی را متوقف کرد .
بخشدارمرکزی گناوه گفت: برپایی این نشست بامحوریت اردوی جهادی باهدف رسیدگی به مسایل و مشکلات اهالی این روستا برگزار شده که در بقیه روستاها نیز انجام خواهد شد.
دانیال اسفندیاری افزود: مردم روستاهای این بخش در این نشست ها می توانند مطالبه ها و خواسته های خودرا شفاف بیان کنند و مسئولان دستگاههای مرتبط نیز آماده پاسخگویی به آنان هستند.
ناصر حیات داودی رئیس شورای اسلامی روستای قلعه حیدر گفت: حضور مسئولان دربین مردم از برکات نظام و انقلاب است و باید قدر چنین فرصت گرانبهایی را مردم این روستا بدانند.
وی به بیان مسایل و مشکلات مردم این روستا اشاره کرد و افزود: پرداخت مطالبه های مالکان زمین های کشاورزی مردم این روستا در مسیر بزرگراه گناوه به دیلم، چاره اندیشی معضل سایت پسماند شهر گناوه در جوار روستا و احداث کانال دفع آب های سطحی در خیابان شمالی و آسفالت کنار ساحل از عمده خواسته های مردم این روستا است.
در ادامه جلسه چند نفر از اهالی محترم روستای قلعه حیدر از نزدیک مطالبات و مشکلات شخصی و عمومی روستا را از نزدیک با مسئولین در میان گذاشتند که می توان درخواست زمین چمن مصنوعی فوتسال، رسیدگی دولت به اراضی کشاورزی اهالی روستا که منابع ملی اعلام شده اند ، بازسازی و زیرسازی کوچه های روستا ، احداث بلوار یا جداکننده در خیابان ورودی روستا و ... اشاره نمود .
   1396/8/3 06:15        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )