پنجشنبه 22 آذر 1397
فرماندار گناوه : ۹۵ درصد مردم گناوه باسواد و قادر به خواندن و نوشتن هستند (کدخبر: 1422)
فرماندار گناوه : ۹۵ درصد مردم گناوه باسواد و قادر به خواندن و نوشتن هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه سیدعلی پاک نژاد در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان گناوه گفت: ۹۵ درصد مردم شهرستان گناوه باسواد و قادر به خواندن و نوشتن هستند و از این نظر در استان از سطح بالایی برخوردار هستیم و از این بابت به مردم گناوه افتخار می کنیم.
فرماندار گناوه افزود: برای باسواد کردن افراد باقیمانده از طرح باسوادی باید از دیگر ادارات و ارگان های دولتی کمک بگیریم و همه با هم به کمک آموزش و پرورش به شتابیم تا بیسوادی را به صورت کامل ریشه کن کنیم.
وی بیان داشت: باید در کنار کتب درسی آموزش‌های لازم مهارت های زندگی برای دانش آموزان تدریس شود تا آنها بتوانند راه و آینده بهتری را در پیش بگیرند.
فرماندار گناوه تصریح کرد: در بازدیدها باید همه مدارس شهرستان را در طرح و برنامه قرار دهیم و شرایط همه مدارس را بسنجیم و بازدیدها نتیجه بخش و مفید باشد و همچنین از مدیران مدارس در جلسه شورای آموزش و پرورش استفاده کنیم و نظرات و پیشنهادات آنها را بشنویم.
مدیر آموزش و پرورش گناوه در نشست شورای آموزش و پرورش گناوه گفت: سال تحصیلی جدید را با کمترین مشکل آغاز کرده و تمام کلاس های ما دارای دبیر و مدارس ما دارای کادر کامل بود.
اسکندر احمدی افزود: در مرکز شهر نیازمند وجود یک دبستان هستین ولی در مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم مشکلی نداریم.
ایشان بیان داشت: تمامی مدارس شهری و روستایی ما مجهز به وسایل خنک کننده هستند ولی با توجه به اینکه فصل بازگشایی مدارس در شهرستان گناوه گرم است بعضی از دستگاه‌های خنک کننده برای کلاس های بالای ۳۰ دانش آموز جوابگو نیست و ما خیلی از این دستگاه های خنک کننده را تعویض کرده و این مشکل را به حداقل رساندیم.
احمدی تصریح کرد: پروژه عمرانی استاد بهزادی تا بهمن ماه افتتاح خواهد شد و همچنین یک مدرسه تخریبی در یکی از روستاها وجود دارد که به زودی استارت بازسازی آن زده خواهد شد.


   1396/8/4 07:16        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )