پنجشنبه 22 آذر 1397
فرماندار گناوه : مدیران از مصوبه های دولت حمایت کنند (کدخبر: 1424)
فرماندار گناوه : مدیران از مصوبه های دولت حمایت کنند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، سیدعلی پاک نژاد روز یکشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان افزود: حفظ جایگاه حاکمیت و دولت در دستور کار مدیران باشد و در هر جلسه ای بدون اطلاع و هماهنگی و مجوز فرماندار و بخشداران حضور نیابند.
وی اظهارکرد: استفاده از ظرفیت های شهرستان به منظور توسعه و پیشرفت، حل مشکلات مردم، اشتغال زایی جوانان و همکاری و استقبال از سرمایه گذاران مدنظر مدیران قرار گیرد.
فرماندار گناوه گفت: سرکشی و بازدید از ادارات و نهادی شهرستان در دستور کار قرار گرفته و اجرایی شده که در ارزشیابی و ارزیایی هر مدیر و کارکنان اداره تاثیر گذار است.
وی با بیان اینکه حضور مدیران کل استان در شهر و روستاهای این شهرستان نیز در ارزیابی ها مدنظر قرار می گیرد، افزود: برخی مدیران کل در استان حضورد دارند که حتی یک بار به این شهرستان سر نزده اند.
پاک نژاد ادامه داد: مدیران دستگاههای اجرایی در جذب اعتبارات ملی و مبادله مواقت نامه ها پیگیری مستمر داشته باشند تا نتیجه بگیرند.
فرماندار گناوه با تقدیر از زحمات چندین ساله دادستان عمومی و انقلاب، مدیر شبکه بهداشت ودرمان، بیمارستان امیرالمومنین (ع) و شهردار سابق گفت: روسا و شهردار جدید خصوصیات بارزی دارند که باید با تعامل و همکاری مدیران در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان گام های موثری برداشته شود.
دراین جلسه حجت الاسلام اردکانی، محمد بازیاری، شهرام جلال پور و ماشاالله احمدی بترتیب به عنوان دادستان عمومی و انقلاب، رئیس شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امیرالمومنین(ع) و شهردار گناوه معرفی و از زحمات روسای سابق تقدیر شد.
   1396/8/9 07:23        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )