دوشنبه 28 آبان 1397
فرماندارگناوه: پایش تصویری در نقاط حساس تاسیسات آب در دستور کار است (کدخبر: 1426)
فرماندارگناوه: پایش تصویری در نقاط حساس تاسیسات آب در دستور کار است

فرماندار گناوه گفت: اجرای طرح پایش تصویری در نقاط و مراکز حساس ازجمله تاسیسات آبرسانی این شهرستان که یکی از موارد و ضرورت های موردتوجه در پدافند غیرعامل به شمار می آید، در دستور کار قرار می گیرد.
سیدعلی پاک نژاد روز سه شنبه در بازدید از تاسیسات آبرسانی شهری و روستایی این شهرستان به مناسبت هفته پدافندغیرعامل درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: هفته پدافند غیر عامل، فرصتی مغتنم برای همه دستگاههای اجرایی است که بتوان با به کارگیری تمام ظرفیت ها و اطلاع رسانی نسبت به آگاه سازی عمومی در مصون سازی کشور تصمیم گیری و اقدام شود.
وی اظهارکرد: مجموعه اقدام های غیر مسلحانه ای که سبب افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب پذیری، تداوم فعالیت های ضروری، ارتقای پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران در مقابل تهدیدهای دشمن می شود، از عمده محورهای فعالیت های حوزه پدافند غیرعامل است.
فرماندارگناوه گفت: به مناسبت هفته پدافند غیرعامل از نقاط حساس این شهرستان بازدید و نسبت به رفع نواقص و نیازهای آنان با همکاری مدیران مربوطه در استان تصمیم گیری و اقدام خواهد شد.
وی اظهارکرد: وضعیت آبرسانی به شهر و روستاها نیز در بازدیدهای صورت گرفته نیز بررسی می شود.
پاک نژاد گفت: در تاسیسات آبرسانی شهر گناوه ۲ مخزن ۱۰ و ۲۰ هزار مترمکعبی و در روستا نیز مخزن ۲۴۰۰ مترمکعبی وجود دارد که نیاز آب آشامیدنی شهروندان و روستاییان را تامین می کند.
وی افزود: در بازدید از تاسیسات آبرسانی روستایی این شهرستان تعدادی از پمپ ها که از مدار خارج و مشکل برای مردم در فصل تابستان امسال ایجاد کرده بود در دست نوسازی و تعمیر است که بزودی به شبکه متصل می شوند.
فرماندار گناوه از مردم این شهرستان خواست تا در مصرف آب صرفه جویی بهینه کنند.

   1396/8/9 07:43        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )