دوشنبه 28 آبان 1397
فرماندار گناوه :در زمینه طرح کارورزی بخوبی اطلاع رسانی نشده است . (کدخبر: 1437)
فرماندار گناوه :در زمینه طرح کارورزی بخوبی اطلاع رسانی نشده است .

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، سیدعلی پاک نژاد فرماندار گناوه در کارگروه اشتغال شهرستان عنوان کرد: که در زمینه اطلاع رسانی در خصوص طرح کارورزی و تسهیلات بنگاهی ضعیف عمل کرده ایم.
ایشان همچنین اظهار کرد: جلسات کارگروه اشتغال در ۴ ماه پایانی سال بصورت مستمر برگزار شود و حضور و ارائه گزارش مدیران دستگاههای اجرایی در جلسات آینده ضروریست . از فرصت ها و ظرفیت ها در شهرستان باید نهایت استفاده شود که در این زمینه هم دچار کم کاری شده ایم .
فرماندار گناوه در زمینه بنگاه های زود بازده عنوان کرد: باید از آنها خرید تضمینی داشته باشیم و همچنین موانع بهداشتی که سبب تعطیلی بنگاه های زود بازده شده است را باید از میان برداشت.

وی اظهار کرد: دستگاههای اجرایی ما فرصت های شغلی بالایی دارند که باید در این زمینه با تلاش بیشتری بخرج دهیم و همچنین در رشته های شغلی ایجاد شده باید محدودیت ایجاد کنیم و برنامه داشته باشیم تا تسهیلات ما بیهوده هدر نرود و سرمایه گذار با مشکل مواجه نشود .

قبل از صحبت های فرماندار ، بخشداران و چندتن از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان در خصوص تسهیلات شغلی و مشکلات موجود صحبت هایی را ارائه دادند.
بخشدار مرکزی عنوان کرد: آمار ایجاد اشتغال توسط متولیان امر در جامعه مردمی قابل لمس نیست و بیکاری همچنان زیاداست .
غلامی رئیس اداره تعاون هم گفت: که دولت یک فرصت شغلی خوبی را با همکاری دهیاری ها در یک چارچوب معین ایجاد نموده است و دهیاری ها میتوانند با تشکیل یک تعاونی تولیدی و اشتغالزایی فعالیت نمایند و اعتباراتی با سود ۷تا ۸ درصد از بانکها دریافت کنند . این طرح با نظر بخشدار می تواند به روستای دیگر در حوزه ایشان انتقال یابد .
مسعود شیرافکن بخشدار مرکزی هم عنوان کرد: قبل از اینکه کاری برای مردم انجام بدهیم آنها را با سیستم کاغذ بازی اذیت نکنیم و موانع تولید نباشیم . حوضچه های میگو باید از نیروهای بومی استفاده کنند و نسبت به پرداخت حق و حقوق کارکنان اقدامات لازم را انجام دهند .
ایشان اظهار کرد: که اقتصاد مقاومتی با سود ۱۸ درصد امکان پذیر نیست و ما باید برای تولیدات بنگاهی در شهرستان خرید داشته باشیم .   1396/8/18 11:54        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )