دوشنبه 28 آبان 1397
فرماندار گناوه گفت: مردم این شهرستان مشارکت گسترده ای در امر کمک رسانی به زلزله زدگان مناطق غرب کشور از جمله استان کرمانشاه داشته اند. (کدخبر: 1440)
فرماندار گناوه گفت: مردم این شهرستان مشارکت گسترده ای در امر کمک رسانی به زلزله زدگان مناطق غرب کشور از جمله استان کرمانشاه داشته اند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سیدعلی پاک نژاد  افزود: با توجه به وقوع زمین لرزه در مناطق غربی کشور بویژه در استان کرمانشاه که منجر به جان باختن، مصدوم و بی سرپناه شدن تعدادی زیادی از هموطنان شد، برنامه ریزی و تمهیدات لازم برای جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی اتخاذ شد.
وی گفت: در این ارتباط هشت پایگاه توسط جمعیت هلال احمر و بهزیستی در سطح شهر و روستاهای این شهرسان دایر شده و از زمان برپایی با استقبال پرشور مردم نوع دوست روبرو شده که در اسرع وقت به مناطق زلزله زده ارسال خواهد شد.
وی گفت: مردم نوعدوست این شهرستان تاکنون ۴۶۵ تخته پتو، ۴۳۰۰ بطری آب معدنی یک ونیم لیتری و ۱۸هزار نیم لیتری، یکهزار و ۱۳۰ دست پوشاک زمستانی، ۱۲ هزار و ۴۰۰ قوطی کنسرو لوبیا و ۱۵ میلیون ریال وجه نقد کمک کرده اند.
فرماندار گناوه با تسلیت و ابراز همدردی به بازماندگان این حادثه دلخراش گفت: ضرورت تامین مایحتاج برای آسیب دیدگان زلزله بار دیگر اتحاد، همدلی و مشارکت ملت ایران را در لحظات حساس به نمایش گذاشته که کمک های مردمی می تواند نقش پررنگی را در کم کردن درد و رنج هموطنان آسیب دیده ایفا کند.
رئیس جمعیت هلال احمر گناوه گفت: این جمعیت در اجرای اهداف و برنامه‌های بشردوستانه و بهره‌گیری از همت والا و توان بالقوه خیران و مردم این شهرستان، برای حمایت و همدردی با همنوعان و مردم آسیب دیده این حادثه دلخراش، نسبت به جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی اقدام کرده است.
عبدالعلی صیادی افزود: از مردم مومن و نوعدوست این شهرستان انتظار داریم کمک های اهدایی خودرا به پایگاههای دایر شده در سطح شهر و روستا ارایه دهند و از ارسال مستقیم به مناطق زلزله زده خودداری کنند.
وی گفت: هلال احمر این شهرستان بصورت شبانه روزی آماده دریافت کمک های مردمی است.
زلزله ای به بزرگی ۷٫۳ ریشتر ساعت ۲۱ و ۴۸ دقیقه شامگاه یکشنبه (بیست و یکم آبان) استان کرمانشاه و مناطقی از عراق را لرزاند.
این زلزله در استان کرمانشاه حوالی «ازگله» در عمق ۱۱ کیلومتری زمین روی داد که تاکنون ۴۳۲ کشته و بیش از ۹ هزار مصدوم داشته است.   1396/8/25 15:43        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )