دوشنبه 28 آبان 1397
فرماندار گناوه: اداره اوقاف باید عملکرد خود را بصورت شفاف ارائه و با مردم در ارتباط باشد . (کدخبر: 1445)
فرماندار گناوه: اداره اوقاف باید عملکرد خود را بصورت شفاف ارائه و با مردم در ارتباط باشد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه مدیرکل اوقاف استان بوشهر و هیئت همراه با فرماندار گناوه جهت معارفه آقای پی خسته بعنوان رئیس اداره اوقاف شهرستان دیدار کرد . در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین محمدیان و سیدعلی پاک نژاد در خصوص مسائل و مشکلات مربوطه اوقاف در شهرستان گناوه تبادل نظر کردند .
فرماندار گناوه عنوان کردند : اداره اوقاف باید عملکرد خود را بصورت شفاف به مردم ارائه و ارتباط خوبی با مردم داشته باشد و حضور خود در مساجد ، حسینیه ها و مدارس رو نسبت به قبل پررنگتر نماید .
ایشان افزودند عدم آشنایی مردم ، مدارس و متولیان مساجد با اوقاف را ریشه یابی کنیم اینکه چرا اوقاف شناخته شده نیست؟
سیدعلی پاک نژاد اظهار کرد توصیه می شود رئیس اداره در فضای مجازی حضور داشته باشد و مسائل و مشکلات شهر را بیشتر از آنجا رصد کنند چرا که خواستگاه عمومی مردم از آنجا منشا میگیرد .انشاءالله بتوانیم جایگاه مناسبی را برای اداره اوقاف فراهم کنیم پارسال ۲۵۰ میلیون تومان اعتبار گذاشتیم اما امسال بدلیل ارتباط ضعیف مجموعه شهرستانی و استانی اوقاف با فرمانداری و دستگاههای اجرایی هیچگونه اعتباری تخصیص ندادیم اما الان هم مشکلی در جهت اعتبار نداریم فقط انتظار ما از اوقاف تقویت ارتباط اداری و مردمی است . ما هم در این زمینه تعامل لازم را خواهیم داشت .
پی خسته رئیس جدید اوقاف شهرستان هم عنوان کردند جایگاه فعلی اوقاف جایگاه خوبی نیست انشاءالله بتوانیم با تعامل ایجاد شده با فرمانداری و سایر دستگاههای اجرایی محل جدید و مناسبی را برای اداره در نظر بگیریم . و هدف ما ایجاد تعامل و همکاری در سایر زمینه هاست .

   1396/8/30 07:27        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )