دوشنبه 28 آبان 1397
فرماندار گناوه : میزان ۱۶ میلیارد ریال اعتبار برای دو بیمارستان امیرالمومنین و سوختگی اختصاص یافت. (کدخبر: 1450)
فرماندار گناوه : میزان ۱۶ میلیارد ریال اعتبار برای دو بیمارستان امیرالمومنین و سوختگی اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بازدید میدانی از بیمارستان امیرالمومنین(ع) توسط فرماندار گناوه بهمراه مسئولین شهرستان صورت گرفت . در حاشیه این بازدید سیدعلی پاک نژاد عنوان کردند
میزان ۱۶ میلیارد ریال اعتبار برای دو بیمارستان امیرالمومنین و سوختگی اختصاص یافته که نیاز جدی برای پیگیری اعتبارات و تغییر وضعیت کنونی بیمارستان است . این بیمارستان باید در خور شان مردم شود .

ایشان افزودند بازسازی و توسعه فضای پارکینگ بیمارستان ، ترمیم و ساماندهی فضای سبز بیمارستان ، نورپردازی و محوطه سازی ، جانمایی پارک کودک در فضای سبز روبروی اورژانس ، فضای لازم برای استراحت همراه بیمار و ترمیم آسفالت محوطه بیمارستان از جمله اقداماتی است که تا دو ماه آینده انجام خواهند گرفت .

رئیس شورای سلامت شهرستان گفتند که تجهیز داروخانه بیمارستان و راه اندازی ساختمان جدید اداری از دیگر موارد مهم است که در دستور کار قرار می گیرد و دستگاه ام آر آی برای بیمارستان به عنوان یکی از نیازهای این شهرستان در اولویت کاری قرار گرفته و پیگیری های لازم در دست اجراست.

وی افزود شهرداری، اداره برق، آب و فاضلاب، راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان همکاری لازم در اجرای طرح های بیمارستانی را خواهند داشت .

مهندس جلالپور رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه اظهار کردند طرح و برنامه های خوبی در این بیمارستان باهدف خدمت رسانی بهتر و شایسته به مردم این شهرستان در دستور کار قرار گرفته است .
راه اندازی اتاق وی آی پی، توسعه اتاق عمل جراحی، تغییرات در ورودی های بیمارستان و برطرف کردن مشکلات اورژانس، اجرای طرح اقتصاد مقاومتی، انتقال بخش اداری بیمارستان به بیرون، احیای فضای سبز، مجهزشدن آمبولانس به آی سی یو، تعمیرخانه پزشکان و کارکنان و آی سی یو از دیگر برنامه های پیش بینی شده است.

 
   1396/9/5 06:25        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )