دوشنبه 28 آبان 1397
فرماندار گناوه : با همدلی و همراهی شورای تامین و همکاری مردم، این شهرستان در زمینه امنیت در وضعیت خوبی بسر می برد. (کدخبر: 1452)
فرماندار گناوه : با همدلی و همراهی شورای تامین و همکاری مردم، این شهرستان در زمینه امنیت در وضعیت خوبی بسر می برد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه جلسه تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گناوه با حضور سردار واعظی و فرماندار گناوه در ناحیه انتظامی شهرستان برگزار شد .

در ابن جلسه سیدعلی پاک نژاد فرماندار گناوه عنوان کردند با همدلی و همراهی شورای تامین و همکاری مردم، این شهرستان در زمینه امنیت در وضعیت خوبی بسر می برد.

وی افزود از تلاش و زحمات فرمانده سابق انتظامی این شهرستان تقدیر می شود و درمدت فعالیت فرمانده سابق که از مدیران پرتلاش و وارسته بود موفقیت های خوبی در سطح این شهرستان در زمینه امنیت و کشفیات شاهد بودیم.

رئیس شورای تامین شهرستان با توجه به اینکه بیشتر مردم این منطقه با دریا و تجارت سروکار دارند گفتند تعامل بیشتر و سازنده پلیس با مردم در اولویت است.
ایشان اشاره کردند یکی از خواسته های مردم این شهرستان ، مستقرشدن یک کلانتری جدید می باشد در این ارتباط پیگیری های انجام شده که امیدواریم هرچه زودتر محقق شود.

سردار واعظی فرمانده نیروی انتظامی استان بوشهر در ادامه جلسه عنوان کردند از ویژگی های نیروی انتظامی گسترده آن است و هیچ نیروی مسلح و سازمانی به گستردگی و تنوع کاری نیروی انتظامی نیست و به اندازه ابعاد زندگی مردم در نیروی انتظامی تنوع ماموریت است . نیروی انتظامی بطور خاص و ویژه با تمامی سازمانها ، نهادها و مردم ارتباط دارد . در سایه امنیت ما به کلیه امور مدیریتی و زندگی مان خواهیم رسید .

ایشان افزودند جرم و جنایت بدلیل وجود قانون مجازات همه جا هست ونبایستی انتظار داشته باشیم هیچ جرم و جنایتی نباشد اما با این معضل در چارچوب قانون باید برخورد کرد .

وی گفت ما باید امنیت لازم را برای تجارت قانونی و سرمایه گذاران داخلی ایجاد کنیم و این مبحث را نباید با قاچاق کالا اشتباه بگیریم .

سردار واعظی عنوان کردند آمار کاهش ۱۵ درصدی سرقت در شهرستان گناوه نسبت به سال گذشته را نشان میدهد که گناوه از این حیث در استان بالاتر از سایر شهرستان ها قرار دارد و این موضوع نشان دهنده تعامل و هماهنگی لازم اعضای شورای تامین شهرستان می باشد .

وی همچنین عنوتن کردند جناب سرهنگ مردانی شخصیتی صادق ، زحمتکش و مردم دوست بود و امروز متاسفانه بدلیل مشکلات شخصی توفیق نداشتیم که در خدمتشان باشیم جا دارد از زحمات ایشان کمال تشکر را بعمل آوریم . انشاءالله که بتوانیم با حضور سرهنگ دوم احمدی بعنوان فرمانده نیروی انتطامی شاهد پیشرفت و بالا رفتن ضریب امنیتی شهرستان باشیم .

   1396/9/7 07:07        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )