دوشنبه 28 آبان 1397
فرماندار گناوه : برنامه ریزی ستاد خدمات سفر مختص ایام عید نباشد و در طول سال اجرایی شود . (کدخبر: 1453)
فرماندار گناوه : برنامه ریزی ستاد خدمات سفر مختص ایام عید نباشد و در طول سال اجرایی شود .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه دومین جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه فرماندار گناوه عنوان کردند حضور بموقع ادارات در مواقع بحرانی - افراد جانشین روسای ادارات اختیار تام داشته باشند و همچنین استفاده از ظرفیت های اسکان دو بخش مرکزی و ریگ امکان پذیر باشد

وی افزود ستاد خدمات سفر نباید فقط برای ایام نوروز باشند ، مردم گناوه قابلیت بهترین ها را دارند و برنامه ریزی این ستاد باید به گونه ای باشد که برای طول سال برنامه ریزی داشته باشد .

رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان اعلام کردند بهداشت و سلامت باید دغدغه ما مردم و مسئولین باشد بویژه وقتی که جمعیت شهرمان چندین برابر پذیرای مهمان است .

ایشان فرمودند در بحث مجوزهای تفریحی دقت لازم را داشته باشیم و از الان در زمینه صدور مجوز قانونی به متقاضیان اقدام و مکان های موردنظر را شناسایی کنیم .

سید علی پاک نژاد گفتند اداره راه و شهرسازی نهایت تلاش خود را در باز نمودن محور گناوه دیلم در ایام نوروز کند .
سال گذشته دو ستاد اسکان در ورودی های گناوه داشتیم امسال هم در این زمینه تصمیمات خوبی خواهیم گرفت . سالن ها در مواقع بحرانی باید در اختیار ستاد اسکان باشند
وی افزودند ساماندهی پارکینگ ها و اعمال یکطرفه شدن خیابانها باید هر چه زودتر توسط شهرداری اجرایی شود .
و نظارت بر وسایل اسباب بازی بدلیل استاندارد بودن آنها و همچنین نانوایی ها ، رستورانها و بیرون برها بواسطه رعایت مسائل بهداشتی و کیفیتی به نحو احسن انجام گیرد .

وی همچنین در بحث کاستی ها و نقایص دستگاههای اجرایی عنوان کردند از همین الان با مدیران کل و فرمانداری هماهنگ و پیگیری های لازم را انجام دهند .

فرماندار گناوه اظهار کردند پیشنهادی دارم لذا هماهنگی شود تا فراخوانی به مردم داده شود تا مردم با ارائه بهترین طرح با موضوع استقبال از مسافران و ارائه خدمات شایسته در ایام نوروز مشارکت نمایند .   1396/9/7 07:20        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )