دوشنبه 30 مهر 1397
فرماندار گناوه : خانه سمن ها محلی برای فعالیت سمن ها و همکاری و همراهی آنها برای افزایش فعالیت های مدنی است . (کدخبر: 1455)
فرماندار گناوه : خانه سمن ها محلی برای فعالیت سمن ها و همکاری و همراهی آنها برای افزایش فعالیت های مدنی است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نشست مشترک کانون توسعه شهرستانهای دیر (نجیرم) و گناوه باحضور مدیرکل امور اجتماعی استانداری و فرماندار گناوه در خانه سمن ها برگزار شد .
در این نشست اعضای کانون های توسعه گناوه و دیر به بیان نظرات و تجارب خود از فعالیت های مدنی،موانع،تنگناها و دستاوردها پرداختند و نگاه بلندمدت،برنامه ریزی، توانمندسازی و جلب مشارکت شهروندان،مطالبه گری و سرمایه گذاری بر روی منابع انسانی را یک ضرورت برای کانون های توسعه و سمن ها دانستند.

دکتر برزگر زاده مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری عنوان کردند مشارکتی ساختن توسعه از مولفه های اصلی توسعه پایدار و بسط جامعه مدنی تنها راه پیشرفت جامعه است . با توجه به ضروری خواندن رابطه بین دولت و سمن ها، نباید به سمن ها نگاه ابزاری داشته باشیم .

فرماندار گناوه نیز اظهار کردند با توجه به شرایط امروزی سمن ها باید خواسته یا ناخواسته نهایت استفاده رو از گروهها و فعالین اجتماعی فضای مجازی ببرند چرا که این فعالیت مجازی گویای کامل مطالبات مردمی و کاستی های شهر است .
سیدعلی پاک نژاد افزودند در شهرستان گناوه دو گروه واتساپی فعال و ناب از دو جناح اصلاح طلب و اصولگرا به نامهای "فعالین اجتماعی و صدای شهر گناوه " هستند که بخوبی مسائل ، مشکلات و کاستی های شهر را انعکاس میدهند و مجموعه مدیریتی شهرستان هم با رصد کردن این دو گروه و بررسی موضوعات مطرح شده با عزمی راسخ تر قدم بر میدارد .

فرماندار گناوه عنوان کردند با توجه به درخواست های جدید برای تاسیس سمن در حوزه های مختلف،تسریع در انجام روال اداری جزو اقداماتی است که انجام گرفته است . خانه سمن ها محلی برای فعالیت سمن ها و همکاری و همراهی آنها برای افزایش فعالیت های مدنی دانست.

   1396/9/9 05:37        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )