پنجشنبه 22 آذر 1397
فرماندار گناوه : درآمدزایی از فضاهای بلااستفاده در آموزش و پرورش تا وقتی بلامانع است که باعث محدود شدن فضای شور و نشاط دانش آموزان نشود . (کدخبر: 1464)
فرماندار گناوه : درآمدزایی از فضاهای بلااستفاده در آموزش و پرورش تا وقتی بلامانع است که باعث محدود شدن فضای شور و نشاط دانش آموزان نشود .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور فرماندار گناوه، امام جمعه شهر گناوه و سایر اعضاء در سالن جلسات آموزش و پرورش برگزار شد
امام جمعه گناوه در این جلسه عنوان کردند آموزش و پرورش ترسیم کننده آینده هر کشوری است . جهت برطرف کردن مشکلات آموزش و پرورش با هم در مسیر حل آن مشکل قرار بگیریم و به جلساتی که معروف به تعلیم و تربیت فرزندانمان است بیشتر اهتمام بورزیم .
رکنی حسینی اظهار کردند حوزه و دانشگاه در مراکز علمی دو بال مهمی هستند که می‌توانند فضای علمی کشور را دگرگون کنند و بدون تردید وحدت این دو جزو مهم‌ترین اهداف نظام جمهوری اسلامی ، امام خمینی( ره ) و رهبر معظم انقلاب بوده و نبود هر یک می‌تواند موجب ناکارآمدی نسبی دیگری شود یکی از نتایج مهم این وحدت مبارزه با تهاجم فرهنگی است .

اسکندر احمدی مدیریت آموزش و پرورش گناوه در جلسه شورای آموزش و پرورش گفت دو پروژه عمرانی بسیار مهم و تاثیر گذار سالن استاد بهزادی و مجتمع رفاهی آموزش و پرورش به سرعت در حال انجام است و امیدواریم که در اسفند یا حداکثر در فروردین ماه به توانیم شاهد افتتاح آن باشیم.
در پایان وجمع بندی جلسه فرماندار گناوه عنوان کردند: از مدارس شهرستان معلمان و سایر مردم عزیز که در بحث کمک رسانی به زلزله زدگان استان کرمانشاه مشارکت کردند کمال تشکر و سپاس را دارم ، همچنین از حضور مسئولین شهرستان در اردوی راهیان نور قدردانی می شود چراکه با حضور خود باعث توجه و اهمیت لازم به دانش آموزان در این مکان های مقدس شدند .
وی افزود وحدت حوزه و دانشگاه بسیار حیاتی و مهم میباشد و اظهار نظر ها در این دو مقوله باید باید بادرایت و نواندیشی همراه باشد و اگر تخصصی و نداریم وارد مقوله و بحث حوزه و دانشگاه نشویم .

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان اظهار کردند با توجه به منابع مالی محدود آموزش و پرورش و کافی نبودن سرانه دانش آموزان که بموقع پرداخت نمی‌شود باید از فضاهای بلااستفاده با کاربرد تجاری استفاده کرد که هم به آموزش و پرورش و هم به مدارس کمک کند . البته باید کارشناسی لازم بر نقاط مورد نظر صورت گیرد . نگاه شورای آموزش و پرورش و پرورش نگاه مثبتی است به شرط اینکه فضای نشاط و بازی از دانش آموزان گرفته نشود .

ایشان گفتند در ایام تعطیل از فضای مدرسه بعنوان پارکینگ استفاده شود تا به ترافیک شهر کمک شود . همچنین از فضاهای ساختمانی که در حال ساخت میباشد سرکشی شود و جای از نظر مالی کمبود دارد اعلام شود تا ردیف بودجه جهت آن اختصاص یابد .
سید علی پاک نژاد تصریح کرد راجع به مسائل روحی و روانی دانش‌آموزان بیشتر کار کنیم ، و همچنین در بحث آموزش مسائل تربیتی در اولویت باشد. تقویت گروههای آموزشی در دستور کار آموزش و پرورش باشد این گروه‌ها می‌توانند بازوان پرتوان و پرورش باشند و نیازی نباشد مربی از خارج از شهرستان بیاوریم.   1396/9/26 05:56        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )