پنجشنبه 22 آذر 1397
فرماندار گناوه: تخلیه شناورهای سفاری در گمرک این بندر که از چند روز پیش آغاز شده مقطعی نیست و مستمر ادامه خواهد داشت و مردم نباید نگران و دغدغه ای داشته باشند. (کدخبر: 1473)
فرماندار گناوه: تخلیه شناورهای سفاری در گمرک این بندر که از چند روز پیش آغاز شده مقطعی نیست و مستمر ادامه خواهد داشت و مردم نباید نگران و دغدغه ای داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سیدعلی پاک نژاد روز شنبه در نشست خبری با خبرنگاران این شهرستان افزود: مردم نباید به شایعه هایی که در فضای مجازی و محافل مبنی بر مقطعی بودن تخلیه کالاها و قطع شدن آن مطرح می شود، توجه کنند و هرزمان نیز خللی در روند آن بوجود آمد بموقع برطرف خواهد شد.
وی با بیان اینکه مطالبه گری حق مردم است و در کنار آنان هستیم، از اقشار مختلف مردم این شهرستان ازجمله لنجداران و بازاریان خواست به مسئولان که همه تلاش و کار خود را برای حل مشکل بوجود آمده بکار بسته اند اعتماد کنند و مغازه داران بدون دغدغه به کسب وکار بپردازند و مغازه های خود را روی شهروندان و مسافران از نقاط مختلف کشور باز کنند.
فرماندارگناوه گفت: تعطیل کردن مغازه ها تنها به سود عده ای فرصت طلب است که قصد ضربه زدن و از رونق افتادن بازار این شهرستان گردشگر پذیر را که معروف و زبانزد عام و خاص است، دارند.
وی با بیان اینکه مصوبه جدید کالای همراه ملوان در کنار معایب، دارای محاسن خوبی برای ساحل نشینان است، افزود: با اجرای مصوبه جدید کالای همراه ملوان به سمت قانون گرایی سوق داده شده و بسیاری از دغدغه و نگرانی های مردم که با آن سالیان سال گریبانگیر بودند برطرف شده و معایب آن نیز با نگاه کارشناسی به اطلاع مقام های مربوطه در مرکز رسانده شده است.
وی بیان کرد: مردم مطمئن باشند که دولت در فکر زندگی ومعیشت آنان است و استاندار بوشهر به همراه مسئولان شهرستان بجد پیگیر برطرف کردن خواسته ها و مطالبه گری مردم این منطقه است .
 
   1396/10/9 10:10        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )