پنجشنبه 22 آذر 1397
فرماندارگناوه: مسئولان دلسوزانه پیگیر مطالبه های مردم باشند (کدخبر: 1479)
فرماندارگناوه: مسئولان دلسوزانه پیگیر مطالبه های مردم باشند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه به نقل از سیدعلی پاک نژاد در جلسه مبارزه با قاچاق کالا و تکریم و معارفه رئیس تعزیرات حکومتی این شهرستان افزود: اتاق مدیران روی مردم باز باشد و با رعایت ویژگی مردمداری و اخلاق حسنه قانون را اجرا کنند.
وی اضافه کرد: اداره تعزیرات حکومتی درسهولت خدمت رسانی به نیروی انسانی، امکانات و تجهیزات لازم اهتمام ورزد.
پاک نژاد گفت: اعمال قانون مبارزه با قاچاق توسط دستگاه های ذی ربط ضروری است اما تعامل مردمی هم باید لحاظ شود.
وی افزود: خانواده هایی که از دیگر شهرها و استانهای کشور برای خرید جهیزیه و لوازم ضروری زندگی به گناوه عزیمت می کنند در مسیر برگشت به شهر خود با مشکل روبرو می شوند که باید در چنین مواقعی تعامل لازم با هموطنان صورت گیرد و به آنان سخت گیری نشود.
فرماندار گناوه با بیان اینکه در زمینه اموال تملیکی با مشکل روبرو هستیم و انبارهای موجود گنجایش لازم را ندارند بیان کرد: برخی اجناس قاچاق قابلیت فروش ندارند و تنها حجمی از انبارها را اشغال کردند که باید تلاش شود تا روند تخلیه انبار کالای قاچاق تسهیل شود.
وی با تقدیر از رئیس سابق اداره تعزیرات حکومتی شهرستان از رئیس جدید خواست با عملکرد خوب و افزایش تعامل با فرمانداری و مجموعه شهرستان، کمیسیون تعزیرات را فعال کند.
دراین نشست که باحضور مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر برگزارشد، آریانفر به عنوان رئیس جدید اداره تعزیرات حکومتی گناوه معرفی و از خدمات علی گشتاسبی نیا رئیس سابق تقدیر شد.   1396/10/20 18:20        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )