دوشنبه 29 بهمن 1397
پیام فرماندار شهرستان گناوه بمناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی (کدخبر: 1490)
پیام فرماندار شهرستان گناوه بمناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

با توجه به تقارن ایام فاطمیه و دهه مبارک فجر می‌بایست از روح بلند صدیقه اطهر استعداد بطلبیم که همه ما بتوانیم از دستاوردهای انقلاب اسلامی که با زحمات رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و با جان نثاری خون پاک شهیدان و وجود رهبر فرزانه و مردمی در صحنه تاکنون توانسته است توطئه های تمامی دشمنان را نقش بر آب نماید ، به دست صاحب اصلی اش حضرت مهدی (عج) بسپاریم .

دهه فجر، فرصت بازنگری در ارزش ها و آرمان هاست ، به اینکه چه بوده و چه می کردیم و چه می خواستیم ، و اکنون کجاییم و چه می‌کنیم . کمترین ثمر این انقلاب گشودن فصلی نو در تاریخ معاصر است و این کم چیزی نیست . آیا احساس سربلندی نمی‌کنید که آیین و مکتب شما یعنی اسلام حیات بخش ، امروز در دل میلیون ها انسان ناامید و سرخورده بارقه امید آفریده و آنان به نجات خویش در پناه اسلام ، امیدوار و دلخوش اند ، و در این راه عاشقانه تلاش می کنند ؟

ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت سی و نهمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به مردم سلحشور ایران و اهالی شریف شهرستان گناوه ، یاد امام و شهدا را گرامی داشته و همه امت حزب الله را به راهپیمایی بزرگ یوم‌الله ۲۲ بهمن که تجدید میثاق با امام و شهدا و رهبری است و خلق حماسه ماندگار دیگری را نوید خواهد داد ، دعوت می‌نماییم .

   1396/11/12 20:51        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )