دوشنبه 29 بهمن 1397
استاندار بوشهر:جاده گناوه - دیلم قبل از پایان امسال افتتاح می شود (کدخبر: 1494)
استاندار بوشهر:جاده گناوه - دیلم قبل از پایان امسال افتتاح می شود
به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه، عبدالکریم گراوند روز پنجشنبه در نشست با فعالان اقتصادی، کارآفرینان برتر و سرمایه گذاران شهرستان گناوه در فرمانداری این شهرستان افزود: بمنظور سرعت بخشیدن و اتمام این پروژه مهم و حساس تلاش و پیگیری های فراوانی در سطح وزراتخانه یادشده انجام شده است.
وی اظهارکرد: گناوه از شهرستان های دارای استعداد و قابلیت های فراوان نقش ویژه ای برای استان بوشهر دارد که باید همه در رفع دغدغه ها و نیازهای مردم بخصوص تولیدکنندگان تلاش کنیم.
استانداربوشهرگفت: شهر گناوه در زمینه مکان های اقامتی و پارکینگ وسایط نقلیه با کمبود مواجه است که برای برطرف کردن آن در حوزه مدیریت شهری با همکاری فرماندار برنامه ریزی لازم صورت گیرد.
وی ادامه داد: باتوجه به اهتمام دولت به حفظ محیط زیست و ارتقای شاخص های سلامتی ، وضعیت فاضلاب گناوه مورد توجه و برای سرعت بخشی در اجرای این طرح کمک خواهد شد.
گراوند بیان کرد: نظام اداری استان باید با تسهیل گری و اتخاذ راهکار مناسب مسیر را برای رفع مشکل تولیدکنندگان هموار کند.
استاندار بوشهر گفت: برخی از امور بدیهیات است که باید با آن برخورد درست شود و اگر یک واحد کوچکی در روستایی در شهرستان گناوه اشتغال ایجاد می کند باید برای پایداری آن تلاش کنیم و از انتقال آن به شهرک صنعتی که هزینه بر است پرهیز شود.
وی بااشاره به اینکه دستگاههای اجرایی نسبت به کسانی که تسهیلات اخذ کرده اند باید نگاه مثبت داشته باشند، افزود: تسهیلات بانکی به افرادی باید داده شود که توانمند و کننده کار باشند تا فضا برای رونق و تولید و اقتصاد فراهم شود و دراین ارتباط دولت با ابلاغ دستورالعمل بر آن تاکید کرده است.
گراوند بیان کرد: افرادی که در حوزه اقتصادی از بانک ها تسهیلات دریافت کرده اند باید خود را متعهد بدانند که آنان را برگردانند و با برگشت این منابع که متعلق به مردم است اعتماد بین نظام بانکی و ملت ایجاد می شود.
فرماندار گناوه هم گفت: این شهرستان از قابلیت و ظرفیت های وافری از جمله در زمینه گردشگری و تجارت دریایی ، زیرساخت های بندری و شهرک صنعتی برخوردار است که باید نگاه خاصی به این منطقه شود.
سیدعلی پاک نژاد افزود: کشاورزی و دامداری از دیگر مزیت های این شهرستان است که در این زمینه نیز این قشر مشکلاتی دارند که باید در رفع آنان تلاش شود.
در این نشست نمایندگان اقشار و صنوف مختلف به بیان مسایل و مشکلات حوزه های خود پرداختند و در پایان از کار آفرینان برتر شهرستان گناوه تجلیل شد.

   1396/11/12 21:04        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )