دوشنبه 30 بهمن 1396
اختصاص 100میلیارد ریال اعتبار برای عمران شهری گناوه
اختصاص 100میلیارد ریال اعتبار برای عمران شهری گناوه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، سیدعلی پاک نژاد دوشنبه شب در نشست پرسش و پاسخ مسئولان با مردم محله نوروزآباد در مسجد حجت (عج) گناوه به مناسبت دهه مبارک فجر افزود: در توزیع اعتبارات نیاز و مطالبه های مردم دیده شده و مدیران دستگاههای اجرایی باید در زمینه جذب آن پیگیری کنند.
وی اظهارکرد: با توجه به اینکه طلبکاران از شهرداری مطالبه های چندمیلیارد تومانی در سنوات گذشته دارند تلاش خواهیم کرد که با تزریق اعتبار و مدیریت و نظارت شهری این مطالبه ها کمتر شود.
پاک نژاد، از مردم این شهر گردشگر پذیر خواست تا عوارض منازل و مغازه های خود را به شهرداری پرداخت کنند تا این مجموعه بتواند خدمات شایسته و بهتری ارایه دهد.
وی ادامه داد: باتوجه به اینکه محل فعلی لنگرگاه گناوه جوابگوی شناورها و کشتی ها نیست مطالعه توسعه بندر نیز در دستور کار قرار گرفته که به یکهزارو 200 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
فرماندار گناوه افزود: فعالیت مجدد احداث پل خور گردشگری انجام شده که از این مسیر یک راه جدید بطول 9 کیلومتر از سمت روستاهای ساحلی از سمت شمال به شهر متصل می شود که 3 کیلومتر آن در دست اجرا است.
پاک نژاد گفت: احداث پل ورودی شهر نیز به مناقصه رفته که بدلیل درپیش بودن ایام نوروز و ورود جمعیت زیادی از هموطنان در این ایام عملیات اجرایی پس از تعطیلات انجام خواهد شد.
وی افزود: مراحل ایمنی انتقال خطوط سراسری لوله نفت به جزیره خارگ در میدان امام علی(ع) ورودی این شهر از سمت شمال انجام و پنج میلیاردریال برای این طرح توسط وزارت نفت اختصاص یافته است.
فرماندارگناوه اظهار کرد: دراجرای این طرح، زمین های مردم در مسیر قرار گرفته که باید وزارت نفت حق و مطالبه های مالکان آنان را در اولویت قرار دهد و پرداخت کند و سپس طرح اجرا شود.
وی از خانوارهایی که انشعاب فاضلاب خریده و تا هنوز متصل به شبکه نشدند خواست به منظور حفظ و سلامتی همشهریان و داشتن شهری سالم و زیبا اقدام به وصل و در محلاتی نیز که فاضلاب اجرا نشده نسبت به اجرای سپتیک در منازل خود اقدام و از ریختن فاضلاب خانگی در کوچه و معابر بجد پرهیز کنند.
فرماندار گناوه با تاکید بر صرفه جویی مردم در مصرف آب گفت: از مردم انتظار داریم قانون گریز نباشند و قانون مداری را در همه امور سرلوحه خود قرار دهند.
در این نشست مردم این محله مسایل و مشکلات خودرا بیان که فاضلاب، آسفالت، نظارت بر طرح های عمرانی و نانوایی ها، دایرشدن خط واحد حمل ونقل مسافربری، داروخانه، ترمیم و بهسازی حفاری ها، درمانگاه، داروخانه و جمع آوری سگ های ولگرد از عمده مطالبه های آنان بود و در پایان مسئولان دستگاههای مرتبط به آنان پاسخ دادند.
   1396/11/17 20:08        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :