دوشنبه 06 خرداد 1398
فرماندار گناوه: اعتبارات بندرریگ در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان در سال ۹۶ در سطح استان بسیار چشمگیر بوده است. (کدخبر: 1508)
فرماندار گناوه: اعتبارات بندرریگ در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان در سال ۹۶ در سطح استان بسیار چشمگیر بوده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ جلسه پرسش و پاسخ مسئولین شهرستان با اهالی بندر ریگ در مسجد ولی عصر (عج) بمناسبت ایام الله دهه فجر برگزار شد.

گزیده ای سوالات ، مشکلات و خواسته های مردم :

- بالا بودن هزینه گمرکی کالای همراه ملوان
- رفع مشکل آب روستای عرش چرا که جمعیت آن و باغ ویلایی های اطراف در حال افزایش هست
- اعتبارات شهر و روستاهای بخش ریگ به چه میزان است ؟
- روشنایی سه راهی بندرریگ ضعیف بوده و همچنین نسبت به روشنایی سه راهی بندر ریگ تا خود شهر نیز اقدام شود.
- جاده ساحلی بندرریگ تا گناوه کی تمام می شود ؟

فرماندار گناوه:

-مسئولین در بین مردم و پاسخگوی مطالبات مردم هستند . در اتاق همه مدیران دستگاههای اجرایی بویژه خودم بر روی مردم باز است چراکه تکریم ارباب رجوع در اولویت کاری ماست .
- از مبلغ ۷۰ میلیارد تومان بودجه شهرستان ، مبلغ ۲۷ میلیارد رو به بخش ریگ اختصاص دادیم و سهم شهرداری ۱۵ میلیارد تومان شد که با این وضع به نسبت جمعیت بندرریگ از نظر میزان اعتبارات جایگاه بالایی را در سطح استان دارد . انشاءالله با همکاری شهردار و شورای شهر این میزان اعتبار سال آینده هم افزایش خواهد داشت
- پروژه های برقی ما بالغ بر ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بوده که در بحث روشنایی شهرریگ اقدامات لازم صورت میگیرد . اداره برق از امشب با یک بررسی کلی نقاط تاریک شهرریگ را روشن و اقدام لازم جهت رفع مشکل را انجام دهند
- امسال مبلغ ۲ میلیارد تومان برای جاده ساحلی ریگ - گناوه اختصاص دادیم
- از اولویت های ما در بخش ریگ پروژه میدان امام علی است مطالبه و خواسته عمومی مردم و شورا اسلامی بود انشاءالله نهایت تلاشمان رو میکنیم که بزودی به سرانجام برسد.
- وضعیت خور بندرریگ زیاد جالب نیست با اداره بندر هماهنگ کردیم که در اسرع وقت به مشکلات رسیدگی شود .
- در زمینه توسعه شبکه گاز در بندرریگ در شرف راندمان ۱۰۰ درصد هستیم و بطور کلی شهرستان حدود ۹۷ درصد پیشرفت کار داشتیم و یکی از شهرستانهای پیشتاز استان هستیم .
- در بحث ته لنجی ما باید بسمت قانون و قانونمندی برویم در مصوبه جدید دولت باید بررسی بیشتری صورت گیرد و عیب کار مشخص و به مرکز اعلام شود که این کار هم صورت گرفته و انشاءالله بزودی باید شاهد تغییراتی در این مصوبه در زمینه رفاه حال ملوانان صورت خواهد گرفت . نظر ما اینست که معافیت ملوان ۳۰ میلیون تومان شود .
- امسال باتوجه به کاهش بارندگی شاهد پدیده کم آبی خواهیم بود و اگر در این زمینه صرفه جویی نکنیم مطمئن هستم با قطعی آب روبرو خواهیم شد . همچنین انشعابات غیرمجاز هم کاملا جمع می شوند .
- در پرداخت عوارض شهرداری را تنها نگذارید و نسبت به پرداخت با شهرداری مساعدت داشته باشید چرا که عوارض به خود مردم برمیگردد و خدمات ارایه شده شهرداری به مردم ماحصل پرداخت عوارض است .

    1396/11/18 02:41        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )