دوشنبه 29 بهمن 1397
فرماندار گناوه با صدور پیامی از حضور حماسی و شکوهمند مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر نمود. (کدخبر: 1510)
فرماندار گناوه با صدور پیامی از حضور حماسی و شکوهمند مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر نمود.

فرماندار گناوه با صدور پیامی از حضور حماسی و شکوهمند مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر نمود.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اینک بار دیگر در یوم الله ۲۲ بهمن در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پیام مردم ایران در گوش میلیون ها آزاده حقیقت جو در سرتاسر گیتی طنین انداز شد، بار دیگر شهرستان گناوه به زنان، مردان، جوانان و کودکان خود بالید و این روز شکوهمند را برای دشمنان ایران و اسلام به روز یأس و نومیدی تبدیل نمود.
اینجانب به عنوان نماینده دولت تدبیر و امید از تمامی آحاد و اقشار مختلف مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان گناوه که با حضور آگاهانه خود در مراسم یوم الله ۲۲ بهمن ، اقتدار، همبستگی و وحدت مردم شهرستان که در حقیقت تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب اسلامی بود،را به نمایش گذاشتند، صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.
در پایان از خداوند متعال برای مردم شریف شهرستان گناوه و همه دست اندرکاران برگزاری برنامه های دهه فجر، به ویژه دبیر ستاد ، مسئولین و اعضای کمیته های ستاد دهه فجر و فرماندهی انتظامی شهرستان، اجر و پاداش الهی، سلامتی و سعادت را مسألت می نمایم.


                                                                                                                                                               سید علی پاک نژاد

                                                                                                                                                              فرماندار گناوه

 

   1396/11/22 10:42        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )