پنجشنبه 27 دی 1397
فرماندارگناوه بر تکمیل قطعات باقی مانده جاده گناوه به دیلم تاکید کرد. (کدخبر: 1516)
فرماندارگناوه بر تکمیل قطعات باقی مانده جاده گناوه به دیلم تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ سیدعلی پاک نژاد روز یکشنبه در حاشیه بازدید از این طرح افزود: اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان گناوه بصورت مستمر بر اجرای این طرح دردست اجرا نظارت و با پیمانکار آن در ارتباط باشد و گزارش به فرمانداری ارایه دهد.
وی با بیان اینکه بازدید از این طرح بصورت مستمر در برنامه کاری قرار دارد، گفت: از مجموع 25 کیلومتر طرح دردست احداث جاده گناوه به دیلم در حوزه این شهرستان تنها هشت کیلومتر آن زیربارترافیک نرفته و امیدواریم با پیشرفت خوبی که دارد تا پایان امسال به اتمام برسد.
وی بیان کرد: ازهشت کیلومتر یادشده چهار کیلومتر آن آسفالت شده که همزمان با اتمام قطعه باقی مانده دردست اجرا زیر بار ترافیک می رود.
فرماندارگناوه افزود: باتوجه به موقعیت گردشگری گناوه و ورود هموطنان زیادی به این شهرستان در تعطیلات نوروز با تدابیر لازم ضریب ایمنی جاده ها افزایش یابد تا تصادفات جاده ای به حداقل برسد.
صدراله عبدالهی رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای گناوه گفت: پیمانکار این طرح بصورت فعال درحال تکمیل قطعات باقی مانده است و با روند خوبی که مشاهده می شود پیش از سال جدید زیر بار ترافیک خواهد رفت.
وی افزود: نظارت بر اجرای این طرح بصورت مستمر انجام می شود.
در این بازدید پیمانکار طرح، گزارشی از روند فعالیت های انجام شده ارایه داد.
محور گناوه به دیلم از مهم ترین راههای مواصلاتی استان بوشهر است.

   1396/11/29 11:50        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )