پنجشنبه 27 دی 1397
فرماندار گناوه: با توجه به استرس و نگرانی خانم ها در رابطه با امورات زندگی، سعی کردیم نشاط اجتماعی را در جامعه بانوان گسترش دهیم . (کدخبر: 1527)
فرماندار گناوه: با توجه به استرس و نگرانی خانم ها در رابطه با امورات زندگی، سعی کردیم نشاط اجتماعی را در جامعه بانوان گسترش دهیم .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سیدعلی پاک نژاد بمناسبت ولادت بی بی دو عالم و روز زن عنوان کردند حضرت فاطمه زهرا (س) سرور بانوان دو عالم است با امید اینکه یادگار پیامبر الگوی زنان جهان شود. با توجه به جایگاه ویژه بانوان بعد از انقلاب ، شاهد حضور آنان در همه صحنه ها بودیم. حضور بانوان آنقدر مهم و حیاتی بود که در جبهه های جنگ بعنوان تدارکات چی و امداد رسانی ایفای نقش می کردند که این موضوع اشاره مهمی به نگاه اسلام در بعد از انقلاب و اهمیت به بانوان را نشان میدهد.

ایشان اضافه کردند در سال ۹۶ با توجه به استرس و نگرانی خانم ها در رابطه با امورات زندگی سعی شد نشاط اجتماعی در جامعه زنان شهرستان فراگیر شود . بانوان در بحث تحصیل و مشارکتهای اجتماعی پیشرفت چشمگیر داشته اند و همچنین مسئولیت پذیری آنها در دولت تدبیر و امید بالا رفته است که جای بسی خوشحالی است.

وی افزود حجاب برای زن مصونیت است نه محدودیت . انشاءالله بانوان عزیز در سطح شهرستان مقوله حجاب را بکمک متولیان امر ، بیشتر رسانه ای و فرهنگی کنند.
در بحث ورزش ، بانوان ورزشکار مقام های خوبی را کسب کردند و ما هم سعی کردیم بازوی توانمند آنها باشیم و خواسته های فرهنگی و اعتباری آنها را برآورده کنیم تا بتوانند به جایگاه ویژه و متعالی خود برسند . در خصوص سالن ورزشی بانوان عنوان شود که با توجه به مشکل زمین در حال رایزنی استانی با راه و شهرسازی و ثبت و اسناد هستیم.
انتظار داریم که تکریم و نشاط اجتماعی بانوان فقط مربوط به این هفته نباشد.
ما آمادگی هر نمونه همکاری در زمینه های مختلف را با بانوان داریم .


 

   1396/12/18 12:31        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )