دوشنبه 29 بهمن 1397
فرماندارگناوه: دستگاه های اجرایی برای حل مشکلات مردم تلاش کنند. (کدخبر: 1533)
فرماندارگناوه: دستگاه های اجرایی برای حل مشکلات مردم تلاش کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، سیدعلی پاک نژاد در جلسه شورای اداری این شهرستان افزود: مردم به عنوان ولی نعمتان انقلاب لایق و شایسته بهترین خدمات هستند و مسئولان درهای اتاق خود را باز و پاسخگوی آنان باشند.
وی با تقدیر از زحمات یکساله مسئولان گفت: سپردن مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی افتخار و توفیقی است و باید از این فرصت که رضایتمندی مردم را بدنبال داشته باشد بهره ببرند.
فرماندارگناوه اظهارکرد: با توجه به اینکه شهرستان از نقاط نفت خیز قدیمی کشور است و سالیان متمادی از امکانات این منطقه استفاده می شود نیاز است که پیوست های فرهنگی در حوزه نفت شامل این منطقه شود.
وی گفت: این شهرستان تاکنون از پیوست های فرهنگی حوزه نفت بهره ای نبرده و از نماینده حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی انتظارداریم دراین زمینه رایزنی کند.
پاک نژاد با بیان اینکه استفاده از جوانان و بانوان در پست های مدیریتی از شعارهای دولت است، افزود: در حوزه های مدیریت و معاونت دستگاه های اجرایی این شهرستان از جوانان و بانوان استفاده شود.
وی بیان کرد: درصورتیکه طرحی آماده افتتاح و اجراست آنهارا به ایام خاص نگذاریم تا مردم زودتر از مزیت های این طرح ها استفاده کنند.
فرماندارگناوه ادامه داد: باتوجه به جمعیت زیادی که در تعطیلات نوروز وارد این شهرستان می شود ستاد خدمات سفر فعالیت خود را از ماه ها پیش آغاز و با تشکیل کمیته های 12 گانه نشست های متعدد برگزار و تصمیم های خوبی اتخاذ شد.
وی بیان کرد: اگرچه خدمات دهی به جمعیت میلیونی مسارفران در این منطقه در نوروز دشوار و سخت است اما مسئولان کمیته های ستادخدمات سفر و دستگاه های اجرایی در حد توان و داشته های خود به هموطنان خدمات رسانی خواهند کرد.
بخشدارریگ گفت: ستادخدمات سفر این بخش نیز تاکنون چندین جلسه برگزار کرده و با برنامه ریزی و هماهنگی های به عمل آمده این منطقه آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران است
مسعود شیرافکن افزود: مهیاشدن مکان مناسب برای گردشگری دریایی توسط شهرداری، نظافت و پاکسازی شهر، برپایی جشنواره مجسمه های شنی و غذایی در شهر و روستاهای ساحلی جزیره شمالی و جنوبی، تامین دارو، برنامه های نشاط اجتماعی در شهر و روستا و آماده شدن مدارس برای اسکان از مسافران و گردشگران از عمده برنامه های پیش بینی شده ستاد خدمات سفر در تعطیلات نوروز است.
وی خواستار اختصاص نجات غریق دریایی به این بخش در تعطیلات نوروز و ممانعت از تردد شناورها و قایق های بدون مجوز در گشت های تفریحی نوروزی شد.
دراین نشست مسئولان کمیته های ستادخدمات سفر گزارشی از عملکرد حوزه های خود ارایه کردند.

   1396/12/27 14:03        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )