دوشنبه 29 بهمن 1397
360 ورزشگاه کارگری در کشور احداث می شود (کدخبر: 1543)
360 ورزشگاه کارگری در کشور احداث می شود
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، علی ربیعی سه شنبه شب در جمع مسئولان شهرستان گناوه افزود: باتوجه به اینکه محیط های ورزشی گران قیمت شده و خانواده های ضعیف و کارگران نمی توانند از این محیط ها استفاده کنند درتلاشیم به عنوان یک وظیفه مکان های ورزشی را برای آنان فراهم کنیم تا بتوانند اوقات فراغت خود را به نشاط و ورزش بپردازند.
وی اضافه کرد: احداث مجموعه ها و ورزشگاه های کارگری موفقیتی برای این وزارتخانه است که بازنشستگان و کارگران بتوانند بصورت رایگان و ارزان از این محیط ها بهره ببرند.
وی بیان کرد: به منظور سرعت بخشی در تکمیل مجموعه ورزشی کارگران بندرگناوه نیز مبلغ 5 میلیاردریال اختصاص یافته که امیدواریم امسال تکمیل شود و کارگران این منطقه نهایت استفاده را از آن ببرند.
وزیرتعاون، کار ورفاه اجتماعی گفت: ارتقای درمانگاه تامین اجتماعی گناوه نیز انجام و بر شیفت های کاری این مرکز اضافه خواهد شد.
وی ادامه داد: شهرستان گناوه با دارابودن ساحل، بازار، تجارت و موقعیت گردشگری می تواند در فراهم کردن ایجاد شغل زیاد موثر واقع شود و نباید از این فرصت ها غافل شد.
نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از وزاری پرتلاش دولت تدبیر و امید است و رویه شهید رجایی را دنبال می کند.
حجت الاسلام عبدالحمید خدری بر شبانه روزی کردن درمانگاه تامین اجتماعی گناوه تاکید کرد و افزود: شبانه روزی کردن این درمانگاه در ارتقا و توسعه بهداشت و درمان و سلامت شمال استان بوشهر کمک شایانی خواهد کرد.
فرماندارگناوه گفت: این شهرستان از موقعیت ویژه ای در استان بوشهر برخوردار و از قطب های گردشگری این استان است به گونه ای در تعطیلات نوروز امسال پذیرای حدود یک میلیون مسافر و گردشگر نوروزی شده است.
سیدعلی پاک نژاد افزود: باتوجه به شعار سال با محوریت حمایت از کالای ایرانی، ظرفیت های خوبی در شهرستان وجود دارد که می تواند زمینه اشتغال و تولید را فراهم کند.
وی گفت: حمایت بیشتر از بنگاه های تولیدی و فعال کردن کارگاه ها در شهرک صنعتی بندرریگ، تسریع در پالایشگاه پتروشیمی و توسعه نیروگاه سیکل ترکیبی از ظرفیت های این شهرستان است که می تواند به تولید و اشغال پایدار در این منطقه کمک شایانی کند.
فرماندارگناوه بر تکمیل مجموعه ورزشی کارگران این شهرستان تاکید کرد و افزود: با تکمیل و بهره برداری از این مجموعه امکان میزبانی رقابت های کشوری فراهم می شود.
وی اظهارکرد: حمایت از صنایع دستی بویژه گبه و گلیم و بیمه شدن فعالان این عرصه، شبانه روزی کردن درمانگاه تامین اجتماعی و احداث بیمارستان تخصصی در دستور کار قرار گیرد.
   1397/1/8 14:25        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.7/10 (تعداد آرا 15 نفر )