دوشنبه 29 بهمن 1397
فرماندار گناوه :تعداد ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر مسافر نوروزی در گناوه اقامت کردند . (کدخبر: 1546)
فرماندار گناوه :تعداد ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر مسافر نوروزی در گناوه اقامت کردند .
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان اظهار کرد: از نکات برجسته نوروز امسال مثل همیشه خونگرمی و مهمان نوازی مردم شریف گناوه بود که درب منزل خود را بروی مسافران باز گذاشتند و با خوشرویی از آنها استقبال کردند و همین موضوع مهم سبب شد تا مسئولین اجرایی شهرستان با قوت قلب و اطمینان بیشتر به امر خدمت رسانی بپردازند.
سیدعلی پاک نژاد اظهار کرد: از بارزترین اقدامات عید نوروز برگزاری نماز جماعت و احیای امربه معروف و نهی از منکر در چند نقطه از ساحل و همچنین برگزاری چندین برنامه نشاط اجتماعی و مسابقات فرهنگی و ورزشی در پارک های ساحلی شهرستان بود.
وی افزود: امسال با توجه به ارزیابی های بعمل آمده ، رضایت مسافران نوروزی از وضعیت خدمات ارائه شده نسبت به سال قبل بیشتر بود .
فرماندار گناوه گفت: روستاهای شهرستان بویژه روستاهای ساحلی از جمله جزیره های جنوبی و شمالی ، مال قائد ، مال خلیفه ای و قلعه حیدر در بحث اسکان مسافران نوروزی فعالیت چشمگیری داشتند و با تجهیز بموقع اقامتگاه پارک ساحلی خود و ایجاد اشتغال موجبات رضایت مسافران و مردم روستا را فراهم شدند .
وی در پایان ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای مردم شریف شهرستان گناوه ، از همراهی و همدلی آنان در ایام نوروز تشکر نمودند و عنوان کرد: در سال جدید با هماهنگی دستگاههای اجرایی زمینه خدمتگذاری را ، آنچه که شایسته مردم این دیار است به امید حق مهیا می کنیم .
   1397/1/18 10:19        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )