دوشنبه 29 بهمن 1397
فرماندار گناوه : ساحل زیبا و بازار گناوه عوامل اصلی ماندگاری مسافران نوروزی در شهرستان بود. (کدخبر: 1553)
فرماندار گناوه : ساحل زیبا و بازار گناوه عوامل اصلی ماندگاری مسافران نوروزی در شهرستان بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ در این دیدار حجت الاسلام عبدالهادی رکنی حسینی امام جمعه گناوه گفت: ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ستاد هماهنگی خدمات سفر بویژه فرماندار که با تلاش های شبانه روزی خود باعث شدند شهرستان گناوه اولین مقصد مسافران نوروزی به استان بوشهر باشد و علیرغم عدم توازن امکانات موجود و تعداد زیاد مسافران در شهر، یک مدیریت هماهنگ سبب شد که رضایت کلی از خدمات ارائه شده ایجاد شود.
 وی افزود: لذا باید به گناوه بعنوان یک شهر فرااستانی توجه شود و زمینه های لازم جهت توسعه صنعت گردشگری در آن فراهم شود .

رکنی بیان کرد: از پروژه های مهم و حساسی که باید دولت نهایت سعی خود را بکند که امسال آن را به سرانجام برساند پل خور گردشگری است که باعث توسعه نوار ساحلی شهرستان و زمینه ساز اقدامات و خدمات مناسب به مسافران می شود. مسئولان استانی و شهرستانی با همت و جدیت لازم پیگیر اتمام این پروژه باشند.

فرماندار گناوه افزود: از همراهی و همدلی امام جمعه معزز در سالی که گذشت کمال تشکر داریم و از نصایح و گوشزدهای ایشان ، در مسیر پیشرفت توسعه شهرستان و آسایش و امنیت مردم استفاده خواهیم کرد .

وی بیان داشت: در ایام عید با توجه به بازرسی های انجام شده ، مسافران از امنیت و آسایش حاکم بر شهر رضایت داشتند .

سید علی پاک نژاد افزود: ماندگاری مسافران نوروزی در شهرستان حتی تا ۷ روز بطول می انجامید که عامل اصلی آن وجود ساحل زیبا و بی نظیر گناوه بود . این ماندگاری خوشبختانه در روستاها هم وجود داشت چراکه زیرساخت های گردشگری و اقامتگاه مناسب در روستاهای ساحلی شهرستان ایجاد شد و علاوه بر جذب گردشگر موجب ایجاد اشتغال در بین اهالی روستا گردید .

وی تصریح کرد: نگاه ما در شهرستان گناوه به گردشگری ، یک نگاه خاص و ویژه است و در این مسیر باجذب سرمایه گذار ، زمینه ساز حضور بیش از پیش توریست خواهیم شد و در کنار این فعالیت ها صنعت بومی گردی را رونق خواهیم داد .

در پایان این دیدار حجت الاسلام رکنی حسینی برسم یادبود با اهداء لوح سپاس از زحمات فرماندار گناوه بعنوان رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان تقدیر و تشکر کردند .   1397/1/19 11:07        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )