دوشنبه 29 بهمن 1397
فرماندار گناوه: نظم و امنیت حاکم بر شهرستان در سال ۹۶ ماحصل تعامل نیروی انتظامی با دستگاههای اجرایی بود. (کدخبر: 1555)
فرماندار گناوه: نظم و امنیت حاکم بر شهرستان در سال ۹۶ ماحصل تعامل نیروی انتظامی با دستگاههای اجرایی بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ سید علی پاک نژاد فرماندار گناوه در این دیدار گفت: در سال ۹۶ تعامل خوبی بین پلیس و دستگاه های اجرایی و در کنار آنها فرمانداری بود ، بواسطه همین تعامل، نظم و امنیت خاصی در شهرستان حاکم شد . لذا از تلاشگران این برنامه کمال تشکر و سپاس را داریم.

فرماندار گناوه افزود: در شورای تامین، فرمانده نیروی انتظامی با آمادگی کامل حضور پیدا می کند و از افراد صاحب نظر و تحلیلگر در جلسه میباشد. انشاءالله این هماهنگی و حضور پربار همیشه تداوم داشته باشد.

پاک نژاد بیان کرد: در سال ۹۶ فراز و نشیب های زیادی داشتیم انتخابات از رویدادهای خوب سال ۹۶ بود که علاوه بر بعضی بد اخلاقی ها توسط عده‌ای ، انتخابات سالم و قانونمندی را برگزار کردیم که نیروی انتظامی در بحث امنیت انتخابات نقش بسیار موثری داشت.

وی افزود: حوادث تروریستی مجلس از جمله حوادث بد در سال ۹۶ بود که نیروی انتظامی با حضور به موقع خوش درخشیدند، اگر چه درباره این نیرو کم لطفی شد و زحمات آنها کمتر دیده شد.

فرماندار گناوه تصریح کرد: در ایام محرم، صفر، اربعین و مراسمات جایگاه نماز در شهرستان، تلاش‌های خوبی شد و حضور نیروی انتظامی در تمامی صحنه ها باعث شد که مردم در خصوص امنیت، نظم و آرامش نگاه ویژه ای به نیروی انتظامی داشته باشند.

سید علی پاک نژاد بیان داشت: اما در اعتراضات دیماه ۹۶ که به صورت صنفی و مسائل اقتصادی بود؛ عده‌ای که تریبون در اختیار داشتند و می خواستند دولت را درگیر این مسائل کنند و قضایا به شکلی رفت که خودشان هم قادر به جمع کردن آن نبودند. ولی با درایت و هوشمندی مردم در ۱۳ دیماه آن اعتراضات و کسانی که میخواستند نظام را مخدوش کنند محکوم شدند.

وی افزود: در شهرستان گناوه هم ۱۰ روز شاهد این اعتراضات بودیم که با درایت شورای تامین بویژه نیروی انتظامی و اداره اطلاعات این تجمعات به نحو احسن و بدون اینکه کوچکترین مشکلی برای مردم بوجود آید ختم به خیر شد و این افتخاری برای شهرستان گناوه در سطح کشور بود .

فرماندار تصریح کرد: نیروی انتظامی باید تقویم امنیتی داشته باشد. و ایجاد هماهنگی با قوه قضائیه در جهت حفظ نظم و امنیت و آرامش مردم بسیار ضروریست.
پاک نژاد اظهار داشت: برنامه ریزی لازم برای مبارزه با تجمعات غیرقانونی و برنامه های مغرضانه دشمنان انجام شود و استفاده از فضای مجازی در دستور کار قرار گیرد.
وی همچنین بیان داشت: ادامه روند تعامل و همکاری نیروی انتظامی با دستگاههای اجرایی که به موجب همین امر در ایام تعطیلات و هجمه بی سابقه مسافران نوروزی امنیت شهر در کنترل کامل قرار گرفت.

سرهنگ حسین احمدی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گناوه گفت: ایام عید نوروز با توجه به حجم بالای مسافران در تمام سطح شهرستان، نیروی انتظامی ۱۳ کانکس جهت حفظ امنیت، ۷ کانکس در نقاط ساحلی و ۱۴ ایستگاه پیاده جهت روان سازی ترافیک برقرار کرد.

وی افزود: موارد سوء امنیتی ، جرائم خشن ، تجاوز به عنف و تصادفات فوتی در ایام عید نداشتیم .

سرهنگ احمدی بیان داشت: نیروی انتظامی با تمام توان در راه آسایش و امنیت مسافران و مردم عزیز گناوه قدم برداشت و الحمدالله با مشکلی مواجه نشدیم. ان شاالله امسال هم با جدیت در زمینه کشف جرائم ، نظم و امنیت ترافیکی و سایر موارد فعالیت خواهیم کرد.

   1397/1/21 10:13        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )