شنبه 04 خرداد 1398
فرماندار گناوه: دانشجویان و اساتید دانشگاه باید تحلیل گر باشند و مسائل روز کشور و شهرستان را تحلیل کاربردی کنند. (کدخبر: 1556)
فرماندار گناوه: دانشجویان و اساتید دانشگاه باید تحلیل گر باشند و مسائل روز کشور و شهرستان را تحلیل کاربردی کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ سید علی پاک نژاد فرماندار گناوه در این دیدار گفت: در بخش اعتبارات شهرستان سعی کردیم دانشگاه پیام نور را ویژه ببینیم و سال ۹۷ در کمیته برنامه ریزی اعتبارات لازم را تخصیص خواهیم داد.

وی افزود: دانشگاه پیام نور باید تعامل لازم با مسئولین و گروههای فرهنگی شهر را داشته باشد.
سید علی پاک نژاد بیان داشت: اساتید و دانشجویان باید در مسائل علمی و روز دنیا تحلیلگر باشند. مسئولین هم ضمن حمایت از این تحلیل ها، در پیشبرد اهداف خود در شهرستان از آنها استفاده خواهند کرد.

فرماندار گناوه اظهار داشت: دانشگاه باید در مسائل اقتصادی کشور و شهرستان با مسئولین اجرایی همسو باشند و با ارائه ایده های اقتصادی یا یاریگر دولت در این زمینه باشند. چرا که دانشگاه می‌تواند با ارائه مقاله های علمی، اقتصادی، گردشگری و غیره راهگشای امور پیش رو باشد.

دانیال اسفندیاری بخشدار مرکزی گناوه افزود: سه دانشگاه در سطح شهرستان داریم که در بحث علمی اعتقاد خاصی به دانشگاه پیام نور دارم. دانشجویان این دانشگاه از نظر علمی سرآمد می باشند و به همین دلیل اغلب ورودی های ارشد از دانشجویان پیام نور می‌باشد.

دکتر مرتضی سیاوشی رییس دانشگاه پیام نور گناوه تصریح کرد: دانشگاه پیام نور ۹۰۰ دانشجویی فعال دارد و دارای ۱۵ رشته کارشناسی و رشته کارشناسی ارشد می باشد.

دکتر سیاوشی افزود: برنامه های مختلف عمرانی و آموزشی را در سطح شهرستان انجام داده ایم و تعامل و همکاری خوبی با دستگاه‌های اجرایی داریم.

   1397/1/23 12:53        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )