شنبه 04 خرداد 1398
فرماندار گناوه: اقدامات بسیار خوبی در دولت تدبیر وامید در روستاها شکل گرفته است تا جایی که روند مهاجرت از روستا به شهرها کاهش پیدا کرده است. (کدخبر: 1557)
فرماندار گناوه: اقدامات بسیار خوبی در دولت تدبیر وامید در روستاها شکل گرفته است تا جایی که روند مهاجرت از روستا به شهرها کاهش پیدا کرده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه؛ سید علی پاک نژاد فرماندار گناوه گفت: ساخت بوستان های امید، زمین های چمن مصنوعی، گازرسانی، آسفالت معابر و برگزاری انواع برنامه های نشاط اجتماعی و مسابقات ورزشی در روستاهای شهرستان گناوه همه از برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی است که همواره سعی بر افزایش این خدمات جهت رفاه حال مردم روستایی بوده است.

علی افرند رئیس بنیاد مسکن گناوه گفت: در این مدت ۲ میلیارد ریال نیز تسهیلات بلاعوض برای تکمیل واحدهای نیمه تمام و ۵۰۰ میلیون ریال به منظور تعمیر واحدهای مسکونی در دست ساخت درقالب تسهیلات قرض الحسنه مهر پرداخت شد.

افرند افزود: یک میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال به ۹ خانوار زیر پوشش بهزیستی دارای ۲ معلول دراین مدت در حوزه بازسازی و مسکن روستایی پرداخت شد که ۱۲۰ میلیون ریال آن توسط این نهاد و ۶۰ میلیون ریال را بهزیستی پرداخت کرد.

رئیس بنیاد مسکن گناوه بیان داشت: احداث ۲۸ بوستان امید با اعتبار ۳۹ میلیارد ریال در حوزه عمران روستایی اجرا شد که حدود ۹۵ درصد آنها به اتمام رسیده است.

وی اظهار داشت: ۶ زمین ورزشی چمن مصنوعی در روستاهای مال محمود، پوزگاه، عباسی، محمدی، جزیره جنوبی و چاهبردی با اعتبار ۱۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال در حوزه عمران روستایی این بنیاد اجرا و افتتاح شد.

افرند گفت: از محل سهمیه قیر رایگان ۱۴۰ هزار مترمربع از معابر و کوچه های روستاهای این شهرستان آسفالت شده است.

وی بیان داشت: صدور ۲۱۹ سند منزل مسکونی با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک در روستاها و شهر ریگ، پاسخ به یکهزار و ۷۳۰ استعلام و احداث دیوار حفاظتی در ساحل روستای جزیره شمالی ریگ را از دیگر فعالیت های این نهاد در سال گذشته بوده است .

علی افرند افزود: بازنگری در طرح هادی هفت روستای شهرستان و تهیه یک طرح در روستای عرش ریگ نیز انجام شده است.

رئیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی گناوه گفت: احداث ۲۲ واحدمسکونی در روستای مال قاید ، ۱۰ واحد در روستای مال خلیفه، اجرای جاده ساحلی روستایی بطول ۹ کیلومتر که به پل خور گردشگری گناوه اتصال می یابد، ادامه آسفالت و پرداخت تسهیلات طرح ویژه بهسازی ازعمده برنامه های این بنیاد در سال جاری است.

   1397/1/23 12:57        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )