جمعه 06 اردیبهشت 1398
2 طرح سلامت درگناوه بهره برداری شد. (کدخبر: 1567)
2 طرح سلامت درگناوه بهره برداری شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، این طرح ها شامل نوسازی و راه اندازی درمانگاه تخصصی دولتی امام خمینی (ره) شهر گناوه با اعتبار یک میلیاردریال و افتتاح و تجهیز خانه بهداشت روستای بهمنیاری با اعتبار2 میلیارد و 500 میلیون ریال است.
فرماندار گناوه درآیین افتتاح ساختمان جدید خانه بهداشت روستای بهمنیاری گفت: دولت تدبیر و امید سرآمد بحث تحول سلامت در بین همه دولت هاست.
سیدعلی پاک نژاد افزود: طرح تحول سلامت از مهم ترین برنامه های مهم و ارزشمند دولت است که گام های موثری در این زمینه درکل کشور برداشته است.
وی اظهارکرد: اختصاص اعتبار برای سلامت هزینه نیست بلکه سرمایه ای است که برای آحاد جامعه منفعت دارد.
فرماندارگناوه گفت: براساس تفاهم نامه منعقدشده با دانشگاه علوم پزشکی، احداث و نوسازی چندین خانه بهداشت در دستور کار قرار گرفت که تعدادی درسال گذشته بهره برداری و امسال نیز انجام می شود.
رئیس شبکه بهداشت ودرمان گناوه گفت: در این شهرستان 18 خانه بهداشت وجود دارد که هشت واحد آن نوسازی و 2 واحد در هفته سلامت به بهره برداری می رسد.
محمد بازیاری افزود: ساختمان خانه بهداشت روستای بهمنیاری در زمینی به مساحت 115 متر زیربنا و اعتبار 2 میلیارد و 500 میلیون ریال تجهیز و افتتاح که جمعیت حدود 700 نفر را تحت پوشش قرار می دهد و یک خانه بهداشت دیگر نیز در روستای مال خلیفه در هفته سلامت به بهره برداری خواهد رسید.
رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه گفت: ساختمان درمانگاه تخصصی دولتی امام خمینی (ره) این شهر با اعتبار یک میلیاردریال نوسازی و 10 مطب در آن دایر شده است.
شهرام جلالپور افزود: در این درمانگاه متخصصان قلب وعروق، اعصاب وروان، کودکان، داخلی، جراح، کلیه ومجاری، چشم، جراح عمومی، زنان و زایمان و نازایی، توانبخشی و رادیولوژیست به همراه بخش واحد تزریقات به مردم با نرخ دولتی ارایه خدمت می کنند.
وی یادآورشد: یک دستگاه سونوگرافی نیز در این درمانگاه مستقر و به زودی راه اندازی و با تعرفه دولتی خدمت رسانی می شود.
   1397/2/5 14:41        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.5/10 (تعداد آرا 13 نفر )