دوشنبه 29 بهمن 1397
وزیر ورزش و جوانان : خوابگاه گناوه از لحاظ ساخت یکی از خوابگاههای زیبا و نمونه کشور است (کدخبر: 1577)
وزیر ورزش و جوانان : خوابگاه گناوه از لحاظ ساخت یکی از خوابگاههای زیبا و نمونه کشور است به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، مسعود سلطانی فر روز پنجشنبه در آیین افتتاح خوابگاه ورزشکاران خلیج فارس بندرگناوه افزود: صعود مقتدرانه و باعزت تیم ملی فوتبال به جام جهانی در فاصله 2 هفته به پایان بازی ها، حضور چهار تیم در فوتبال باشگاه های آسیا و راهیابی سه تیم به مرحله حذفی ، اولین قهرمانی جهان در وزنه برداری و وشو بخشی از دستاوردها و کارنامه درخشان ورزش ایران در سال گذشته است.
وی اضافه کرد: این دستاوردها نشان دهنده تلاش مجموعه ورزش کشور است که تاحدود زیادی به ثمر نشسته است 
وزیر ورزش وجوانان با بیان اینکه امسال نیز چند رویداد بسیار مهم داریم، افزود: حضور تیم ملی فوتبال در مسابقات جام جهانی روسیه یکی از این رویدادهای مهم است که اگرچه در گروهی دشوار قرار گرفته اما این تیم با عزم و اراده ویژه ای از حیثیت ورزش کشور بخوبی دفاع خواهد کرد.
وی بیان کرد: بازی های آسیایی و پارآسیایی جاکارتا در اواخر مرداد ماه با حضور گسترده کاروان ایران، المپیک جوانان، لیگ والیبال و جام ملت های آسیا دربهمن ماه امسال از دیگر رویدادهای پیش رو است که مبین سالی کامل ورزشی در همه رشته هاست.
سلطانی فر گفت: تلاش خواهیم کرد منابع موردنیاز برای برگزاری اردوهای مختلف را فراهم کنیم.
وی اضافه کرد: نگاه رئیس جمهوری و اعضای دولت به ورزش که نقش بسزایی در شور و شعف و نشاط و شادمانی دارد بسیار مغتنم است و حمایت و پشتیبانی های لازم را انجام می دهند.
وزیر ورزش وجوانان گفت: در سفر به استان بوشهر طرح های خوبی افتتاح و اجرایی شد که نشان می دهد بخش ورزش این استان بدلیل استعدادهای مناسبی که دارد پویا و فعال است.
وی بیان کرد: اگر زمینه ظهور و بروز خلاقیت ها را بیشتر فراهم کنیم جوانان استان می توانند در آینده خبرساز و موجب عزت شوند. 
سلطانی فر گفت: خوابگاه های افتتاح شده در گناوه و برازجان در کشور از لحاظ ساخت زییا و نمونه است و تجهیزات و امکانات خوبی دارد که می تواند پشتوانه ای مهم برای ورزش استان بوشهر در میزبانی رویدادهای مختلف باشد.
وی بیان کرد: آینده ورزش استان بوشهر با کارهای گسترده ای که در بحث زیرساخت ها و اماکن مختلف ورزشی و جنبی انجام شده درخشان است.
وزیر ورزش وجوانان گفت: مدیران استان بوشهر باید در بحث استعدادیایی فعالیت و تمرکز بیشتری داشته باشند.   1397/2/13 17:19        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )