دوشنبه 29 بهمن 1397
پرویز فتاح : شعار رئیس جمهوری تطبیق با ماموریت کمیته امداد دارد (کدخبر: 1579)
پرویز فتاح : شعار رئیس جمهوری تطبیق با ماموریت کمیته امداد دارد به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه پرویز فتاح با حضور در کمیته امداد امام خمینی شهرستان عنوان کردند پارسال با همکاری مجلس و دولت مستمری مددجویان بیش از سه برابر افزایش یافت و تاثیر اجتماعی خوبی برجا گذاشت و امسال نیز بر میزان آن اضافه می شود.
وی گفت: تمامی فعالیت و خدمات کمیته امداد همواره در جهت تحقق منویات و تحقق نامگذاری های سال توسط رهبر معظم انقلاب است و امسال نیز باتوجه به شعار حمایت از کالای ایرانی ، جهیزیه زوج های جوان تحت پوشش 100 درصد کالا و اقلام تولیدی داخلی است.
فتاح افزود: باتوجه به اینکه یک بخش از رفع فقر مطلق به مستمری ثابت ماهانه کمیته معطوف شده است اما کفایت نمی کند.
وی با بیان اینکه بانک ها در سال قبل 90 درصد به تعهدات خود عمل کردند، اظهارکرد: بانک ها پارسال یکهزارو900 میلیارد تومان وام قرض الحسنه تا سقف 20 میلیون تومان پرداخت کردند.
رئیس کمیته امدادامام خمینی (ره) افزود: با تعامل و حمایت هایی که دولت و مجلس با این نهاد دارد امیدواریم بتوانیم نقش موثرتر و گام های بیشتری درخوداشتغالی و توانمندسازی مددجویان در سال 97 برداریم.
وی با قدردانی از تعامل و همراهی مردم و مسئولان استان بوشهر با کمیته امداد، گفت: سال گذشته مردم این استان 470 میلیارد ریال به این نهاد در قالب های مختلف انفاق و مساعدت کردند.
وی اظهارکرد: خوشبختانه وفاق استانی حول محور امداد شکل گرفته که امیدواریم با توافق نامه ای که در سفر خود به استان بوشهر با استاندار امضا می شود، گام های موثر و مثبتی در جهت رفع محرومیت و رسیدگی به نیازمندان برداریم.

فرماندار گناوه اظهار داشتند باتوجه به افزایش ودیعه مسکن در شهرستان گناوه کمیته امداد نسبت به کمک پرداخت ودیعه مسکن به مددجویان خود همکاری نماید . همچنین با توجه به شرایط جوی گناوه کمیته امداد در بحث خریدوسایل خنک کننده آنها را همیاری کند . 
وی افزود اتفاقات خوبی در جهت وامهای فراگیر و روستایی افتاده است لذا در این زمینه با معرفی افراد تحت پوشش برای وام های اشتغالزایی در آینده نچندان دور اغلب مددجویان بیکار شاغل خواهند شد . هدف ما انتخاب 3 روستا پایلوت یا هدف بعنوان روستای بیکار میباشد که انشاالله مددجویان کمیته امداد امام خمینی هم جزو این مجموعه و در اولویت خواهند بود . 
سیدعلی پاک نژاد همچنین خواستار رسیدگی به وامهای مسکنی بود که کمیته امداد در سال 85 به مددجویان پرداخت کرد اما هنوز اقساط آنها را واریز نکرده اند و این امر سبب مشکلات خاصی برای آنها شده است .


   1397/2/11 18:07        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )