دوشنبه 29 بهمن 1397
معاون سیاسی و امنیتی استاندار : معلمی ناخواسته الگوی نسل آینده می شود . (کدخبر: 1584)
معاون سیاسی و امنیتی استاندار : معلمی ناخواسته الگوی نسل آینده می شود .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه در مراسم تجلیل از معلمان نمونه معاونت سیاسی و امنیتی استاندار بوشهر عنوان کرد معلمی در کنار یاد دادن علم انسان سازی هم میکند . معلمی ناخواسته الگوی نسل آینده می شود و تعیین کننده راه و حرکت آینده کودکان و نوجوانان میباشد . اگر امروزاز آدم موفقی نام برده می شود ، پشت این موفقیت محبت یک معلم نهفته است که سالیان سال همراه او میباشد .
مجیدخورشیدی گفت معلمی شغل بسیار مقدسی است و وجه مشترک آن با شغل انبیا در این است که انسان را از جهل و نادانی به روشنایی و علم دعوت می کند . شهید مرتضی مطهری توانست در زمان خودش با پاسخ مناسب به نیاز زمانه در تدریس و تعلیم نام خود را همیشه جاودانه نگه دارد .
امام جمعه موقت گناوه در این آیین گفت: معلمان با تلاش و فداکاری علم ودانش را که ریشه تمامی خوبی ها و به عنوان بالاترین نعمت است به ما هدیه دادند و همه باید قدردان و مدیون تلاشگران عرصه تعلیم وتربیت باشیم.
حجت الاسلام مصطفی آشناگر افزود: انتظار می رود که بزرگداشت تجلیل از معلمان و فرهنگیان در سال های آینده به غیر از مجموعه آموزش وپرورش و توسط ارگان ها و مشارکت دیگران برگزار شود.
وی از مسئولان ذیربط خواست به منظور تلاش های ارزنده معلمان، امتیاز و خدمات ویژه ای به آنان در سطح این شهرستان ارایه شود.
مدیر آموزش وپرورش گناوه گفت: توسعه کشور و منطقه بستگی به توسعه آموزش وپرورش دارد و باید بکوشیم تا جامعه روز به روز به معلم احترام و تکریم بیشتر بگذارد.
اسکندر احمدی افزود: آموزش وپرورش به کمک آحاد جامعه بویژه خانواده ها نیاز دارد که توقع می رود ارتباط خود را با مدارس بیشتر کنند.
وی بیان کرد: با وجود کمبودها و مشکلاتی که جامعه فرهنگیان با آن روبرو هستند با یکدلی و همدلی بین این قشر و همکاری دیگر دستگاه های اجرایی فعالیت های خوبی در سطح این شهرستان انجام شد.
احمدی افزود: مجموعه آموزش وپرورش این شهرستان در یک سال اخیر برنامه و طرح های مختلفی اجرا و به موفقیت های خوبی نایل آمد.

وی دانش افزایی دبیران، کسب رتبه های برتر در کنکور سراسری، برگزاری کارگاه های آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی به خانواده ها، اعزام تیم های ورزشی به مسابقات استانی، کسب سه مقام اولی و 2 مقام دومی در رشته دوومیدانی، یادواره شهدا، کمک به دانش آموزان بی بضاعت، حضور مشاوران مذهبی در مدارس، برگزاری المپیاد ورزشی، آزمون پیشرفته تحصیلی، تجلیل از برترین های کنکور، ورزشی و فرهنگی و معلمان پرورشی بخشی از عملکرد سال تحصیلی جاری است.
   1397/2/16 13:08        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )