دوشنبه 29 بهمن 1397
فرماندار گناوه : مددجویان بهزیستی در طرح های اشتغالزایی مشارکت داده شوند . (کدخبر: 1585)
فرماندار گناوه : مددجویان بهزیستی در طرح های اشتغالزایی مشارکت داده شوند .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه ، سیدعلی پاک نژاد در این جلسه عنوان کردند دولت غعالیتهای زیادی در بحث اشتغال انجام داده است و مددجویان بهزیستی باید در این طرح های اشتغالزایی مشارکت داشته باشند و ایجاد شغل کنند . با توجه به تفاهمنامه اخیر که بین استانداری و کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور انجام شده مقرر گردید 1000 مسکن روستایی ساخت شود و با انجام این روند مشکل مسکن در جامع روستایی حل خواهد شد .
فرماندار گناوه اظهار کرد آسیب های اجتماعی امروزه از دغدغه های اساسی رهبر معظم انقلاب و ریاست جمهوری است که باید به شکل اساسی برای آن چاره اندیشی کرد . بطوریکه در اجتماع خودمان نیز این نگرانیها وجود دارد  و انگیزه دانش آموزان برای مبتلا شدن به  اعتیاد و آمار بالای طلاق نیز مزید بر علت هستند .
وی گفت در بحث همراهی با دولت ادارات هماهنگ باشندو ارائه خدمات دولت را به مددجویان اعلام نمایند . با حضور در بین معلولین خیلی از مشکلات با گفتگو حل خواهد شد .
مدیرکل بهزیستی استان نیز عنوان کرد بهزیستی میخواهد با حل مشکلات اجتماعی  ، گام های اساسی تری برداریم . گرچه با شرایط آرمانی فاصله داریم اما درحوزه های 123 و 1480 خدمات در زمینه مشاوره و بهزیستی به نحو احسن شکل گرفته است . 
 
   1397/2/11 16:54        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )