دوشنبه 29 بهمن 1397
فرماندار گناوه : هرگونه تعلل در تکمیل پروژه محورگناوه دیلم قابل توجیه نمیباشد . (کدخبر: 1594)
فرماندار گناوه : هرگونه تعلل در تکمیل پروژه محورگناوه دیلم قابل توجیه نمیباشد . به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه ، سیدعلی پاک نژاد در بازدیداز محور گناوه دیلم  عنوان کردند پروژه محور گناوه به دیلم یکی از پروژه های حساس شهرستان میباشدکه در مراحل پایانی آن میباشیم . عید نوروز امسال در این محور با کاهش تصادفات روبرو بودیم و یک مورد فوتی هم نداشتیم .
فعالیت شبانه روزی پیمانکار در این مسیر ادامه دارد و بزودی 2 کیلومتر باقیمانده آسفالت خواهد شد .
فرماندار گناوه اظهار کرد در بحث معارضین محلی ، کسانی که سبب توقف پروژه شوند با توجه به دستور قضایی دادستان در اسرع وقت اقدام قانونی صورت خواهد گرفت . پول مالک یا مالکین مسیر پروژه آماده است مقداری هم به صندوق واریز شده و اگر کسی شاکی هست بصورت قانونی اقدام نماید لذا این طرح به هیچ وجه متوقف نخواهد شد . هیچگونه تعللی از پاسگاه قلعه حیدر پذیرفته نیست و بطور ویژه مسیر را زیر نظر داشته باشد پیمانکار هم در صورت بروز مشکلی در اسرع وقت مقامات محلی را خبردار کند .

 
دادستان گناوه گفت به بهانه اینکه کسی عنوان کند که پروژه معارض دارد یا مطالبات پرداخت نشده نمیتواند طرح ملی را متوقف کند و دستگاه قضایی درمحدوده قانون عوامل اجرایی این محور را حمایت می کند .

   1397/2/25 11:34        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )