پنجشنبه 27 دی 1397
معاونت سیاسی اجتماعی و امنیتی فرمانداری گناوه : 11 زندانی جرایم غیرعمد گناوه در انتظار کمک هستند (کدخبر: 1597)
معاونت سیاسی اجتماعی و امنیتی فرمانداری گناوه : 11 زندانی جرایم غیرعمد گناوه در انتظار کمک هستند به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه دانیال اسفندیاری روز چهارشنبه در جلسه هم اندیشی ستاد دیه این شهرستان افزود: عمده جرایم زندانیان گرفتار، ناتوانی در پرداخت مهریه و مسایل مالی است که امیدواریم با مساعدت خیران شهرستان که همواره در کارهای عام المنفعه پیشقدم هستند در ماه مبارک رمضان زمینه آزادسازی آنان فراهم شود.
وی اضافه کرد: پارسال با کمک خیران و ستاد دیه پنج نفر از این شهرستان از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده های خود بازگشتند.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری گناوه اظهارکرد: در دین مبین اسلام کمک به همنوعان و نیازمندان سفارش بسیار شده است که برای ادای تکلیف باید برای نهادینه کردن فرهنگ نوع دوستی تلاش کنیم. 

وی گفت: کمک به زندانیان جرائم غیرعمد تنها به یک برنامه و فصل خاصی محدود نشود بلکه باید تلاش کنیم تا در طول سال فرهنگ شود.
اسفندیاری بیان کرد: بیشتر زندانیان جرائم غیرعمد به دلیل نا آگاهی از قانون اکنون در زندان گرفتار هستند.
زهرا عابدی کارشناس مسئول امور اجتماعی فرمانداری گناوه گفت: جشن گلریزان در این شهرستان 12 خردادماه امسال مصادف با 17 ماه مبارک رمضان در مصلای جمعه برگزار می شود که از مردم انتظار داریم با حضور پررنگ و مساعدت مالی خود، زمینه آزادی زندانیان دربند منطقه را فراهم کنند.

   1397/2/26 17:54        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )