شنبه 04 خرداد 1398
معاونت عمرانی فرمانداری گناوه :خسارت آلایندگی نفتی در چهاربرج گناوه ارزیابی شود (کدخبر: 1598)
معاونت عمرانی فرمانداری گناوه :خسارت آلایندگی نفتی در چهاربرج گناوه ارزیابی شود به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه حسام منصوری مطلق روز دوشنبه در نشست بررسی وضعیت زیست محیطی زمین های کشاورزی این روستا افزود: باتوجه به گزارش های ارایه شده از آلایندگی ناشی از چاه های نفتی در این روستا، نمایندگان شرکت نفت، کارشناس محیط زیست و نماینده فرمانداری در این منطقه حضور خواهند یافت تا پس از بررسی های کارشناسی شده تصمیم لازم گرفته شود.
وی اضافه کرد: میدان امام علی (ع) شهر گناوه نیز که لوله های نفتی از زیر آن عبور می کند باید ساماندهی شود و در بازدیدی که معاون عمرانی استانداری بوشهر از این نقطه بعمل آورد دستور لازم برای احداث میدان آن صادر کرد.
معاون امورعمرانی فرمانداری گناوه اظهارکرد: به منظور ساماندهی میدان امام علی (ع) مقررشد مدیران ذیربط شرکت نفت دراین شهرستان حضور و نشست مشترکی با مسئولان و کارشناسان مربوطه برگزار شود.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر علاوه بر همجواری با تاسیسات و شرکت های نفتی، درمسیر خطوط لوله های انتقال نفت خام دربستر دریا به پایانه نفتی جزیره خارگ قرار دارد.   1397/2/25 18:06        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )