دوشنبه 29 بهمن 1397
فرماندار گناوه: روابط عمومی ها عملکرد دولت را ارائه دهند. (کدخبر: 1601)
فرماندار گناوه: روابط عمومی ها عملکرد دولت را ارائه دهند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه؛ فرماندار گناوه گفت: روابط عمومی ها باید بازوان قوی دستگاه‌های اجرایی باشند و همراه و همگام مدیران گام بردارند و مقید به ارائه خدمات دولت باشند چراکه در شرایط بد اقدامات خوبی انجام شده است و این اقدامات همان خدمات نظام انقلاب اسلامی است .

سید علی پاک نژاد افزود: از افتخارات این دولت آزاد بودن رسانه‌ها و خبرگزاری ها در کارهای اطلاع رسانی است و حداقل این کار صیانت کامل خبرنگاران است. رسانه‌های محلی از جمله ایرنا و صدا و سیما که فعالیت خوبی با دولت دارند جایگاه روابط عمومی ها را در شهرستان ارتقا دادند و با انعکاس اخبار ادارات همکاری ویژه ای در این زمینه دارند.

وی بیان داشت: از ویژگیهای یک روابط عمومی خوب مهارت فنی و تخصصی ، اخلاق مداری ، ارتباط خوب با جامعه و احساس تعهد به جامعه و سازمان مربوطه ، اطلاع رسانی بدون حاشیه ، پوشش آسیب های اجتماعی و تغییر نگرش در جامعه می باشد .

مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر افزود: روابط عمومی یک کارکرد چند وجهی است ، کارکرد هوشمندانه از تمام آنچه که جامعه به آن نیاز دارد و در زمان خودش به نحوی به جامعه معرفی میکند که بابت کارکردها اغنا شود .

اسماعیل کاظمی گفت: قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات از شاهکارهای دولت تدبیر و امید است . بطوریکه در استان شورای هماهنگی روابط عمومی ها با حضور همه ادارات و متشکل از ۵ کمیته تشکیل شده است .

وی افزود: روابط عمومی باید آنچه را که جامعه می‌خواهد و خواست عمومی است ، خوب ببیند و به مدیران منتقل کند و پاسخ مدیریت را بصورت شفاف در چارچوب مقررات به جامعه منعکس کند و بازخورد این کار را از جامعه بگیرد .

کاظمی بیان داشت: روابط عمومی باید با استفاده از تمامی ظرفیت‌های شهرستان فعالیت کند و کمبودها را بطرق مختلف مدیریت کند .

دانیال اسفندیاری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی افزود: نقش روابط عمومی می‌تواند در بیان عملکرد یک دستگاه اجرایی بسیار موثر و کارساز باشد. مدیری می تواند موفق باشد و به نحو احسن عملکرد خود را به گوش مردم برساند که یک روابط عمومی پرتلاش و مردمی کنار خود داشته باشد .

مسعود شیرافکن بخشدار ریگ افزود : فرایند علمی یک روابط عمومی امروز فراتر از بخش خبر و تعداد خبر می باشد ، روابط عمومی باید پل ارتباطی خوبی بین مردم و جامعه هدف خود با دستگاه اجرایی باشد . روابط عمومی میتواند موفق باشد که فضای افکار عمومی را به سمت دستگاه اجرایی خودش منتقل کند و متقابلا عملکرد و خدمات خود را به جامعه هدف عرضه نماید.

نعمت اله بهروزی خبرگزاری ایرنا گفت : روسای ادارات باید جایگاه ویژه ای به روابط عمومی ها دهند . روابط عمومی ها هم باید اصول خبری را رعایت کنند و ارتباط رسانه ای خود را با خبرگزاریها بیشتر کنند و در تبادل خبر همگام باشند . ایرنا آمادگی لازم برای انتشار عملکرد تمامی دستگاههای اجرایی را دارد .

در پایان جلسه روابط عمومی شهرداری و آموزش و پرورش گناوه بعنوان روابط عمومی برتر شهرستان معرفی و از سایر روابط عمومی با اهداء لوح سپاس تقدیر شد .

   1397/2/29 10:46        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )