دوشنبه 29 بهمن 1397
معاون امور عمرانی استانداری بوشهر: حریم قانونی لوله های نفت در گناوه مشخص شود. (کدخبر: 1602)
معاون امور عمرانی استانداری بوشهر: حریم قانونی لوله های نفت در گناوه مشخص شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهرداد ستوده در نشست بررسی احداث میدان امام علی (ع) و ایمن سازی خطوط لوله های نفت در شهر گناوه افزود: احداث میدان امام علی (ع) شهر گناوه ضرورت دارد و باید اجرایی شود.
وی گفت: از مدیران نفت انتظار داریم ضمن ایمن سازی خطوط لوله ها، در مورد تملک زمین های روستاهای گناوه ملاحظات لازم داشته باشند و رضایت مردم و مالکان را درنظر بگیرند.
معاون امورعمرانی استانداری بوشهر اظهارکرد: مردم این منطقه سالیان متمادی حفاظت و امنیت لوله‌های نفت را بر عهده داشته‌ و در طول هشت سال دفاع مقدس بارها مورد بمباران هواپیماهای دشمن قرار گرفته که جا دارد موردتوجه قرار گیرند.
این نشست به منظور تعیین تکلیف وضعیت میدان امام علی (ع) گناوه به دعوت فرمانداری این شهر و با حضور مدیران و کارشناسان مناطق نفت خیز جنوب، شهردار و دهیاران روستاهای سربست و مال خلیفه گناوه در دفتر معاونت عمرانی استانداری بوشهر برگزار شد.
در این جلسه مقرر شد شرکت نفت در مدت 72 ساعت حریم قانونی لوله های نفت همجوار روستاهای سربست و مال خلیفه ای را مشخص کرده و نسبت به اثبات مالکیت و پرداخت مطالبات کارشناسی تا پایان سال 1397 اقدام و شهرداری گناوه برآورد هزینه اجرای کامل میدان امام علی (ع) را در اسرع وقت انجام و مناقصه اعلام شود.
شرکت نفت نیز متعهد شد در صورتی که نیاز به اعتبارات بیشتری اعم از هزینه تملک اراضی، اجرا و جابه جایی تاسیسات باشد توسط شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و حوزه نفت و گاز گچساران تامین اعتبار شود.
   1397/3/1 19:16        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )